skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بدون شماره تلفن در تلگرام ثبت‌نام کنید

مهدی خدابنده نویسنده میهمان

۱۶ آذر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ثبت نام تلگرام بدون شماره

تلگرام در به‌روزرسانی جدید خود امکان ثبت‌نام در این پیام‌رسان بدون داشتن شماره تلفن همراه را فراهم کرد. تا پیش از این کاربران برای ایجاد حساب کاربری تلگرام باید از طریق شماره موبایل خود اقدام می‌کردند.

به گزارش پیوست، آپدیت جدید تلگرام که امروز (۱۶ آذر) ارائه شد امکان حذف خودکار پیام‌ها برای چت‌های جدید، ویژگی Topics 2.0 برای گروه‌ها و قابلیت ضد اسپم تهاجمی را عرضه کرده است. این پیام‌رسان در یک پست وبلاگی اعلام کرد کاربران جدید می‌توانند با استفاده از شماره‌های ناشناس مبتنی بر بلاک‌چین که در پلتفرم Fragment موجود است، حساب کاربری بسازند.

این پیام‌رسان همچنین قابلیت حذف خودکار چت را به برنامه خود اضافه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد زمانی برای حذف خودکار پیام‌ها در تمام چت‌های جدید تنظیم کنند. با توجه به متن خبر تلگرام، این ویژگی فقط روی پیام‌هایی که بعد از فعال کردن آن رد و بدل می‌شوند کارایی دارد. کاربران می‌توانند ویژگی حذف خودکار را با ضربه زدن روی منوی جدید در تنظیمات  Settings > Privacy & Security > Auto-Delete Messages فعال کنند.

ویژگی حذف خودکار پیام‌های حدید در تلگرام

علاوه بر این موارد، در آپدیت جدید، تلگرام Topics (موضوعات) را برای گروه‌هایی با بیش از ۱۰۰ عضو در دسترس قرار داده است. گروه‌هایی که ویژگی «Topics» در آنها فعال است در حالت دو ستونی باز می‌شوند و به کاربران امکان می‌دهند مستقیماً از فهرست چت خود به آخرین موضوع، سوییچ کنند و در موضوع مورد نظر به بحث و گفت‌و‌گو بپردازند.

همچنین آخرین به‌روزرسانی تلگرام، ابزار جدیدی را برای مدیران گروه معرفی می‌کند تا حالت «aggressive» (تهاجمی) جدیدی را برای فیلترهای خودکار اسپم فعال کنند. این ویژگی به مدیران در مقابله با اسپم‌های آزاردهنده در گروه‌ها کمک بسیاری خواهد کرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم حریم خصوصی در این آپدیت ارائه کدهای QR موقت است که به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به شماره تلفن دیگر کاربران را به لیست مخاطبان خود اضافه کنند.

https://pvst.ir/do4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو