skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رئیسی: در شرایط امن، وضعیت اینترنت متفاوت خواهد شد

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۱۶ آذر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ابراهیم رئیسی

رئیس‌جمهوری اعلام کرد با عادی شرایط امنیتی، وضعیت اینترنت نیز عادی خواهد شد. ابراهیم رئیسی گفت: تا زمانی که این فضا را بشود تبدیل به فضای امنی کرد که از آن ضربه نخوریم باید از پلتفرم‌های داخلی استفاده کرد.

به گزارش پیوست، امروز (۱۶ آذر ۱۴۰۱) ابراهیم رئیسی به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه تهران حاضر شد و تلویحاً از احتمال رفع فیلتر اینستاگرام سخن گفت.

رئیسی در این مراسم گفت: من در انتخابات وعده‌ای دادم که به یاد دارم ولی من از شما سوال می‌کنم؛ اگر دشمن در بستر و فضایی دشمنی کرد و خواست کشور را به هم بریزد شما می‌گویید اجازه داده شود؟ در کوچه‌ای خیابانی یا حتی در اتاق خانه خودتان اخلالی ایجاد شود چه می‌کنید؟ می‌گویید باید این را جمعش کنم. دلیل محدودیت‌هایی که ایجاد شده است به دلیل اخلالی است که دشمن در این فضا ایجاد کرد و می‌خواست این بستر را بستر ناامنی و اغتشاش قرار دهد.

او ادامه داد: محدودیت‌سازی شده‌ است و حتماً بدانید با وضعیت و شرایط امن شرایط حتماً متفاوت خواهد شد.

رئیسی همچنین افزود: من هم به وزیر و هم به مسئولان مربوطه گفتم برای کسب‌وکار مردم و برای ارتباطات عزیزمان خصوصاً مراکز علمی، فرهنگی و پژوهشی کاری کنید که بر بستر پلتفرم‌های داخلی این فعالیت انجام شود تا وقتی که این فضا را بشود امن کرد، فضای امنی که از آن ضربه نخوریم.

رئیس‌جمهور ادامه داد: در فضایی که بخواهند اخلال کنند و مردم را در برابر هم قرار دهند هیچ عاقلی این کار را نمی‌کند. یقین بدانید اگر ناامنی ایجاد نشود وضعیت حتماً متفاوت خواهد بود.

https://pvst.ir/do2
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  یک دیدگاه

  1. حرف حق حق است و شنیدنی، جاده هم جاده است و رفتنی، اینترنت همان اینترنت است و حساب کردنی، حرف راست راست است و باور کردنی، وفای به عهد هم وفای به عهد است و … هیچ دروغی با مصلحت راست نشده و هیچ خلف وعده ای با مصلحت دوا نمیشود.

   مصلحت هزار طناز و دلبر دارد، سخن سیاستمدار بر اصل است و بر راست، اگر چوب مصلحت به سنگ اصل بخورد سنگ روی سنگ بند نمی شود.

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو