skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ایرانسل و دانشگاه علم و صنعت، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱۳ آذر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ایرانسل و دانشگاه علم و صنعت ایران با هدف تعامل، همکاری و هم‌افزایی در زمینه‌های علمی، پژوهشی و آزمایشگاهی در چهار موضوع تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مراسم امضای این تفاهم‌نامه، با حضور بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل و منصور انبیاء رئیس دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

این تفاهم‌نامه با هدف تعامل، همکاری و هم‌افزایی در زمینه‌های علمی، پژوهشی و آزمایشگاهی و با چهار موضوع «راه‌اندازی آزمایشگاه پژوهشی (انستیتو) هوش مصنوعی در حوزه فناوری‌اطلاعات و ارتباطات»، «راه‌اندازی آزمایشگاه پژوهشی (انستیتو) سامانه‌های خودران هوشمند»، «برنامه‌ریزی برای بهره‌برداری از سایت ارتباطی 5G ایرانسل در دانشگاه» و «پشتیبانی از پروژه‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری»، بین دو طرف منعقد شده است.

مدیرعامل ایرانسل در این مراسم با ابراز خرسندی از امضای این تفاهم‌نامه و اشاره به ظرفیت‌های ممتاز موجود در فضای دانشگاهی کشور گفت: متاسفانه در حل مسائل کلان کشور، از ظرفیت‌های دانشگاهی به خوبی استفاده نشده است، دانشگاه‌ها باید بیش از پیش درگیر مسائل کلان کشور باشند و برای حل‌شان راه‌حل ارائه کنند.

او با بیان اینکه «ما در ایرانسل آمادگی داریم که میزبان گروه‌های دانشجویی برای بازدید از زیرساخت‌ها و فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود باشیم و از این طریق، بتوانیم فرصت‌های جدید همکاری را شناسایی کنیم» افزود: آماده حمایت از پروژه‌های کارشناسی‌ ارشد و دکتری دانشگاه‌ها در زمینه‌های مورد نیاز ایرانسل، با هدف استفاده از ظرفیت دانشگاه در حل مسائل خود هستیم.

عباسی‌آرند با اشاره به تاسیس مجموعه «ایرانسل لبز» در سال ۱۳۹۸ به‌ عنوان بازوی تحقیق و توسعه ایرانسل برای ارتباط با دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان با تمرکز بر بومی‌سازی، تولید مودم‌های بومی اینترنت همراه و ثابت را به‌ عنوان یکی از نخستین دستاوردهای راه‌اندازی این مجموعه قابل توجه دانست.

https://pvst.ir/dn2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو