skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نتایج بررسی هر برنامه‌ توسط ۱۰ آنتی‌ویروس معتبر به کاربران بازار اعلام می‌شود

۸ آذر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۹ آذر ۱۴۰۱

لوگو کافه بازار

کاربران بازار از این پس می‌توانند پیش از نصب هر برنامه یا بازی ایرانی، نتایج بررسی امنیت آن را توسط ۱۰ آنتی ویروس جهانی مشاهده کنند.

به گزارش روابط‌عمومی کافه‌بازار، در تازه‌ترین نسخه بازار، گزارش بررسی امنیتی ۱۰ آنتی‌ویروس بازار به صفحه «جزئیات» هر برنامه و بازی اضافه شده است. با این قابلیت، نتایج بررسی سلامت‌سنجی هر برنامه در اختیار کاربر قرار می‌گیرد تا با اطمینان بیشتری اقدام به دانلود و نصب کند. برای استفاده از این امکان، کاربران می‌توانند نسخه‌ بازار روی گوشی خود را به‌روزرسانی کنند.

محمد تکلو، مدیر فنی کافه‌بازار، در این باره می‌گوید: «برنامه‌ها و بازی‌ها، بدون گزارش سلامت توسط آنتی‌ویروس‌ها، اجازه انتشار نمی‌گیرند. کاربران می‌توانند پیش از نصب، نتیجه‌ بررسی ۱۰ آنتی‌ویروس‌ از جمله مکافی، کسپرسکی، گوگل‌پلی‌‌پروتکت، Eset و سیمانتک را ببینند. مهم‌ترین کارکرد آنتی‌ویروس‌ها شناسایی رفتار مخرب در برنامه‌ها و بازی‌هاست.»

بر اساس اعلام بازار، FSecure، ClamAv، Comodo، ZonerMobileSecurity و PadvishAv از دیگر آنتی‌ویروس‌هایی‌اند که گزارش بررسی‌شان درباره هر اپلیکیشن در بازار منتشر می‌شود و در کنار یکدیگر گزارشی جامع در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

علاوه بر گزارش ۱۰ آنتی ویروس، سپر امنیت بازار نیز به بررسی‌های دوره‌ای خود ادامه خواهد داد و در صورت رصد هرگونه رفتار مخرب پس از انتشار برنامه به کاربر هشدار می‌دهد که آن برنامه‌ را حذف کنند.

بازار پذیرای نظر کاربران در مورد هرگونه رفتار مخرب در برنامه‌ها از طریق دکمه «شکایت از برنامه» خواهد بود و نسبت به شکایت‌های مرتبط ترتیب اثر خواهد داد.

https://pvst.ir/dlc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو