skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اتصال سازمان برنامه و بودجه و مرکز ملی آمار به پنجره ملی

۲۸ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ آذر ۱۴۰۱

سازمان برنامه و بودجه کشور و مرکز ملی آمار ایران به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شدند و به این ترتیب تعداد دستگاه‌های متصل به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند از مرز ۱۰۰ دستگاه عبور کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران، مجید فولادیان، مدیرکل دفتر پایش و نظارت بر پیاده‌سازی دولت الکترونیکی، در این باره گفت: مرحله نخست اتصال دستگاه‌ها به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند در حال تکمیل است و ما در گام بعدی به‌ دنبال افزایش کیفیت خدمات ارائه‌شده در این درگاه هستیم. او در خصوص وضعیت کیفی خدمات دستگاه‌ها در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند همچنین اعلام کرد: در حال حاضر سازمان امور مالیاتی و سازمان تامین اجتماعی و چندین دستگاه اجرایی دیگر در ارائه کامل خدمات خود از طریق این درگاه پیشرو هستند و بقیه دستگاه‌ها نیز در حال تکمیل خدمات خود هستند.

فولادیان عدم همکاری برخی از دستگاه‌های پرمخاطب در اتصال به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت را نداشتن پنجره واحد خدمات، نبود سامانه متمرکز با امکان احراز هویت الکترونیکی، عدم تحویل برخی سرویس‌ها از سوی دستگاه‌ها و نقص داده در برخی پایگاه داده‌های پایه ملی دانست و اظهار امیدواری کرد که هرچه سریع‌تر این مشکلات برطرف شود.

https://pvst.ir/djp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو