skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پویش «با هم برای ایران» در حمایت از استارت‌آپ‌ها برگزار می‌شود

۲۴ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۲ آذر ۱۴۰۱

کسب‌وکارهای اینترنتی برای حمایت از کاربران و استارت‌آپ‌های فضای دیجیتال ایران پویش «با هم برای ایران» را اجرا می‌کنند.

برند ژاکت با همراهی جمعی از فروشگاه‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی تصمیم به برگزاری پویشی با نام «با هم برای ایران» گرفته است که از تاریخ یازدهم آبان در دسترس کاربران قرار گرفته است. پویش با هم برای ایران، پویشی است که تصمیم دارد با کاهش میزان هزینه‌های هر کسب‌وکار خسارت‌های وارد شده به کسب‌وکارهای داخلی را جبران کند و در گذر از این شرایط تسهیلگر باشد.

در واقع کسب‌وکارهای فضای دیجیتال در ایران در دو ماه اخیر روزهای سختی را سپری کرده‌اند و بسیاری از آنها با کاهش میزان درآمد و حتی تعطیلی مواجه شده‌اند. از همین رو بخشی از جامعه کسب‌وکارهای اینترنتی در تلاشند در رفع زقسمتی از این مشکلات موثر باشند.

ژاکت همچنین در جهت مسئولیت اجتماعی‌ خود و برای حمایت از کاربران و کسب‌وکارهای فضای دیجیتال و همچنین به منظور ایفای نقش خود در کاهش مشکلات به وجود آمده برای کسب‌وکارهای اینترنتی، خدمات و محصولات خود رابا تخفیف‌های ویژه در پویش «با هم برای مردم ایران» عرضه‌ کرده است.

در کنار برند ژاکت، برندهای: لیموهاست،سون لرن، ایسمینار، فراز اس‌ام‌اس، ویرگول، MYDMC، تسمینو، الوکانتنت، هاست‌ایران، ترنسیس، آکادمی دهبان، وال‌مسیج، همکاران سیستم، کوئرا، موپن، رپورتاژادز، دیتاک، انتشارات برآیند، پایتخت کتاب، آف چنل و ۵۰ کسب و کار اینترنتی دیگر نیز همراه پویش #با_هم_برای_ایران شده‌اند.

کسب‌وکارهای اینترنتی و فعال در فضای دیجیتال که قصد پیوستن به این کمپین را دارند، می‌توانند آمادگی خود را برای همراهی «در پویش با هم برای مردم ایران» از طریق سایت foriran اعلام کنند.

https://pvst.ir/diz

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو