skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کتاب کسب‌وکارهای پلتفرمی با شماره ۱۰۶ ماهنامه پیوست توزیع می‌شود

۱۵ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

کتاب کسب‌وکارهای پلتفرمی برای بار سوم تجدید چاپ شد و همراه شماره ۱۰۶ ماهنامه پیوست توزیع می‌شود. محتوای این کتاب راجع به اطلاعاتی‌ است که افراد باید قبل از ورود به حوزه کسب‌وکارهای مبتنی بر پلتفرم از آن مطلع باشند.

به گزارش روابط عمومی فرابوم، کتاب کسب‌وکارهای پلتفرمی با حمایت فرابوم در انتشارات سازمان مدیریت صنعتی به چاپ سوم رسید. کتاب «کسب‌وکارهای پلتفرمی» کتابی است که افراد باید قبل از ورود به حوزه کسب‌وکارهای مبتنی بر پلتفرم آن را بخوانند.

در کتاب کسب‌وکارهای پلتفرمی از ارزشمندترین شرکت‌های عمومی دنیا، اولین کسب‌وکارهای تریلیون‌دلاری جهان که بر پایه پلتفرم‌های دیجیتالی ساخته شده‌اند و دو یا چند بازیگر در بازار را به یکدیگر متصل کرده و از طریق اثر شبکه‌ای رشد می‌کنند، صحبت شده است. اپل، گوگل، مایکروسافت، آلفابت، فیس‌بوک، علی‌بابا و… همگی کسب‌وکارهای پلتفرمی هستند.

فرابوم با حمایت از انتشار این کتاب تلاش کرده کارآفرین‌ها را در اولین‌ قدم‌های‌ یک کسب‌وکار پلتفرمی همراهی کند تا درک روشن‌تری از کسب‌وکارهای مبتنی بر پلتفرم‌ها و آینده آنها در دنیا به‌ دست آورند. پس از مطالعه این کتاب، ویدئوی گفت‌وگوی نویسنده «مایکل کوسومانو» با زیرنویس اختصاصی در کانال آپارات فرابوم هم قابل دسترسی است.

فرابوم در جهت عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در افزایش آگهی مخاطبان، اقدام به توزیع این کتاب به همراه ماهنامه پیوست به عنوان ماهنامه تخصصی‌ و پرمخاطب‌ حوزه فناوری اطلاعات کرده است.

https://pvst.ir/dh2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو