skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۲۴ استارت‌آپ در زنجیره همدلی برای کمک به کسب‌وکارهای آسیب‌دیده داوطلب شدند

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۱۱ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۲ آبان ۱۴۰۱

۲۴ مجموعه ایرانی برای حضور در زنجیره همدلی و کمک به استارت‌آپ‌هایی که از اختلال اینترنت آسیب دیده‌اند اعلام آمادگی کردند.

به گزارش پیوست، محدودیت‌های اینترنت و تدوام آن در بیش از یک ماه گذشته باعث آسیب دیدن فرایند کاری بسیاری از کسب‌وکارها به ویژه کسب‌وکارهای حوزه دیجیتال مارکتینگ شده و حتی برخی از آنها را به تعطیلی کشانده است. همین موضوع سبب شد تا برخی از کسب‌وکارها برای کمک به این کسب‌وکارهای آسیب‌دیده آستین بالا بزنند؛ اما نگرانی از اینکه این اعلام آمادگی‌ها در بین موج اخبار مختلف گم شده و دیده نشود موجب شد مجموعه لندین طرحی به نام «زنجیره همدلی» را برای تجمیع این اعلام آمادگی‌ها اجرا کند.

پلتفرم لندین پلتفرمی فعال در حوزه ساخت لندینگ پیج است که هفته گذشته فراخوانی برای این کمپین منتشر کرد تا این کسب‌وکارها علاوه بر معرفی خدمات کسب‌وکار خود، خدماتی را که برای کمک به کسب‌وکارهای آسیب‌دیده رایگان کرده‌اند به نمایش بگذارند.

در این طرح مجموعه لندین صفحه‌ لندینگی را ایجاد کرد تا تمام کسب‌وکارهایی که آمادگی دارند، بخشی از خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار کسب‌وکارهای آسیب‌دیده قرار بدهند یا خدمات دیگری مانند پیشنهاد فضای کار ارائه کنند. مخاطبان می‌توانند با ورود به این صفحه به منظور دریافت خدمت مورد نظر برای کسب‌وکار خود درخواست بدهند.

تاکنون ۲۴ کسب‌وکار لندین، رایچت، ایسیمنیار، تپسل، پاکت، ازکی دات‌کام، دفترشما، آژانس دیجیتال مارکتینگ هدف، آژانس دیجیتال مارکتینگ پیلبان، مدیانا، شتاب‌دهنده کانی‌بوم، فضای کار اشتراکی کوآپ، اسپکسا، لیارا، ویرگول، سامانه پشتیبان سازمانی آراد، ترگمان، اکسبیتو، خودنویس، نرم‌افزاری آموت، تاپین، ویدی وود، زرین‌پال و پادرو برای حضور در این زنجیره همدلی اعلام آمادگی کرده‌اند.

خدمات آیتول برای کسب‌وکارهای نوپا

از سوی دیگر پلتفرم آیتول (سامانه جامع خدمات یک‌پارچه خودرویی) نیز آمادگی خود را برای حمایت از کسب‌وکارهای استارت‌اپی که در جریان قطعی اینترنت و فیلترینگ دچار بحران شده‌اند، اعلام کرد.

ارائه رایگان مشاوره تخصصی به کسب‌وکارهای نوپا و برپایی کارگاه‌های آموزشی در حوزه‌های فنی، بازاریابی، روابط عمومی و تبلیغات، تولید محتوا، فروش و پشتیبانی و … بخشی از برنامه حمایتی آیتول از کسب‌وکارهای استارت‌آپی است.

https://pvst.ir/df7
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو