skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تیمی از صرافی بایننس برای رفع مشکل روبات‌ها با توییتر همکاری می‌کند

۹ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

هلدینگ بایننس، به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران توییتر  ایلان ماسک، قصد دارد با تشکیل تیمی به بررسی راه‌کارهای بلاک‌چینی و رمزارزی در این شبکه اجتماعی بپردازد.

به گزارش پیوست، بزرگ‌ترین صرافی رمزارزی جهان به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران قرارداد توییتر قصد دارد نقش فعالی در نحوه اداره این شبکه اجتماعی ایفا کند. سرمایه‌گذاری نیم میلیارد دلاری بایینس در توییتر باعث شده گمانه‌زنی‌ها در مورد نقش تکنولوژی بلاک‌چین در آینده توییتر بار دیگر قوت بگیرد.

چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، در ایمیلی به وب‌سایت دیکریپت در همین باره گفت: «از اینکه می‌توانیم در تحقق چشم‌انداز جدید توییتر به ایلان کمک کنیم هیجان زده‌ایم. هدف ما این است که برای توسعه نقش و کاربرد تکنولوژی بلاک‌چین و کریپتو در جهت همراهی شبکه اجتماعی و وب۳ گام برداریم.»

گزارش جدیدی از بلومبرگ نشان می‌دهد صرافی رمزارزی بایننس با تشکیل تیم ویژه‌ای قصد دارد نحوه ایفای نقش بلاک‌چین در آینده این شبکه اجتماعی را بررسی کند. سخنگوی بایننس در بیانیه‌ای با اشاره به اینکه فعالیت‌های این شرکت فعلاً در مراحل ابتدایی است گفت: «بایننس در حال تشکیل یک تیم داخلی است که وظیفه‌اش بررسی راهکارهای مفید بلاک‌چین و کریپتو برای توییتر و ارائه برنامه و استراتژی‌های مفید در راستای تحقق چشم‌انداز ایلان ماسک است.»

به گفته این سخنگو، حوزه‌های مد نظر این تیم ممکن است راه‌حل‌های آن‌-چین (on-Chain)ی را «برای رفع یکسری مشکلات توییتر از جمله افزایش تعداد روبات‌ها در سال‌های اخیر» در بر گیرد. ماسک پیش از این هم درباره تعداد بالای روبات‌ها یا حساب‌های خودکار توییتری اظهار نگرانی کرده است.

نمایندگان توییتر هنوز در این باره اظهارنظری نکرده‌اند.

منبع: Bloomberg, Decrypt

https://pvst.ir/den

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو