skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سازمان انرژی اتمی، هک سرور ایمیلش را تایید کرد

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۱ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲ آبان ۱۴۰۱

هک سازمان انرژی اتمی

سازمان انرژی اتمی با انتشار بیانیه‌ای به صورت تلویحی نفوذ به سرور ایمیل شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی را تایید کرد.

به گزارش پیوست، در اطلاعیه رسمی سازمان انرژی اتمی که امروز (۱ آبان) روی سایت این سازمان منتشر شد، هدف از انتشار این اخبار «جلب توجه عموم و فضاسازی‌های رسانه‌ای» عنوان شده است. در این اطلاعیه آمده است: «دسترسی غیرمجاز از مبداء یک کشور خارجی مشخص، به سامانه پست الکترونیکی این شرکت منجر به انتشار محتوای برخی از پست‌های الکترونیکی در فضای مجازی شد.» اما اسمی از این کشور خارجی مشخص آورده نشده است.

گروه هکری بلک‌ریوارد دیروز فایلی ۱۱۹ مگابایتی منتشر کرد که حاوی برخی اسناد اطلاعاتی سازمان انرژی اتمی، تصاویر راکتور و قراردادها و اسناد این سازمان است. در پست تلگرام این گروه عنوان شده این فایل، بخشی از محتوای هک‌شده توسط این گروه است و قسمت باقی‌مانده به زودی منتشر می‌شود.

سازمان انرژی اتمی همچنین  اعلام کرده گزارش اولیه واحد فناوری اطلاعات شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی به مسئولان سازمان ارائه شده و تاکید کرده داده‌های منتشرشده حاوی «پیام‌های فنی معمول و جاری روزمره» است.

https://pvst.ir/ddh
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو