skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی برگزار شد

۲۴ مهر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پنجمین کنفرانس بین‌المللی «مدیریت دانشی» (KM4D) توسط انجمن مدیریت ایران و با همکاری دانشگاه خاتم و انجمن مدیریت دانش اتریش حاکمیت نوآوری برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی و برندینگ فناپ، این کنفرانس با اهداف ارتقای دانش مدیران از طریق ارائه پژوهش‌های نوآورانه دانشی، ارتقای عملکرد سازمانی در حوزه مدیریت دانشی و تعامل و گفت‌وگو در زمینه آخرین یافته‌های حاکمیت و نوآوری در سازمان و نیز با محورهای رویکرد نوآورانه، ابعاد و فرایندهای فرهنگ نوآوری، مدل‌های دانش حکمرانی خوب،کاربست‌های مدیریت نوآوری تحولات انتقال چابک دانش سازمانی، زنجیره ارزش در مدیریت دانشی و پویایی دانش به سوی خرد عملی اجرا شد.

دکتر مجید قاسمی، مدیرعامل بانک پاسارگاد و رئیس شورای سیاست‌گذاری کنفرانس در رابطه با حاکمیت نوآوری به سوی خرد عملی با تاکید بر اینکه علم بر جهل باید فزونی بگیرد، گفت: «سه گروه از افراد دارای دانش عمیق، خردمند تلقی می‌شوند که گروه اول شامل افرادی است که دانش آنها منسوخ شده است، گروه دوم کسانی هستند که دانش زیادی دارند اما قادر به استفاده از آن در عمل نیستند و سوم گروهی هستند که با دانش فراوان خود صرفا برای منافع خود استفاده می‌کنند».

در پایان کنفرانس جوایز دوره پنجم مدیریت دانشی اهدا شد و فناپ موفق به کسب تندیس بلورین پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانشی شد که افشین کریمی، عضو هیات ‌مدیره این مجموعه، تندیس را دریافت کرد.

در این مراسم مدیران بانک پاسارگاد، فناپ و شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ، وزیر آموزش و پرورش، جمعی از صاحب‌نظران حوزه بانکداری و اساتید دانشگاه خاتم حضور داشتند.

https://pvst.ir/dch

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو