skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرمایه‌گذاری مشترک مرکز تتا و بانک سپه روی زیرساخت‌های تجارت الکترونیکی

۱۷ مهر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تفاهمنامه همکاری مشترک میان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و کارخانه نوآوری بانک سپه با هدف حمایت از نوآوری‌‌های حوزه تجارت الکترونیکی و نوآوری‌های حوزه پرداخت منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، از محورهای این تفاهمنامه مشترک میان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و کارخانه نوآوری بانک سپه می‌توان به همکاری در تجهیز آزمایشگاه‌ها، سندباکس و مراکز داده برای بخش تجارت الکترونیکی، مشارکت در آموزش منابع انسانی، سرمایه‌گذاری و تامین مالی شرکت‌های منتخب و مورد تایید مرکز تتا، تعریف پروژه و واسپاری فرصت‌های کسب‌وکار از سوی مرکز تتا به شرکت‌های مستقر در کارخانه با رعایت ضوابط، و مشارکت در ارائه خدمات پرداخت و سرویس‌های مرتبط از طریق اتصال به پنجره واحد تجارت الکترونیکی و مشارکت برای تاسیس پارک تخصصی تجارت الکترونیکی اشاره کرد.

به گفته امین کلاهدوزان، سرپرست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، رویکرد اصلی مرکز همکاری با کلیه نقش‌آفرینان در حوزه تجارت الکترونیکی، هم‌افزایی و شبکه‌‌سازی امکانات و زیرساخت‌های موجود در کشور است.

او تاکید کرد  جزئیات این تفاهمنامه و مراحل اجرایی آن در مراسمی که روز ۲۴ مهرماه برای تقدیر از کسب‌وکارهای برتر تجارت الکترونیکی برگزار می‌شود تشریح خواهد شد.

https://pvst.ir/dbe

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو