skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

درخواست اتحادیه از اتاق اصناف برای انجام اقدامات لازم به منظور تحول این نهاد صنفی

۱۵ مهر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۶ مهر ۱۴۰۱

رئیس اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی در نامه‌ای خطاب به اتاق اصناف ایران با اشاره به مواردی از مصادیق نابسامان بودن اتحادیه و مشکلات عدیده‌ در فرایندهای مالی، اداری، حقوق و بیمه پرسنل، صدور پروانه کسب برای متقاضیان و سایر مشکلات اتحادیه درخواست کرده است که در راستای وظایف قانونی، اقدامات لازم برای تحویل و تحول اتحادیه انجام شود.

به گزارش پیوست، نامه ارسال‌شده از سوی اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی به اتاق اصناف به مشکلات این نهاد صنفی در بخش مالی، پرسنلی، نبود سیستم دبیرخانه، ساختار مبهم در صدور پروانه کسب، وضعیت نابسامان در رسیدگی به شکایات مطرح‌شده در اتحادیه و بخش بازرسی و نظارت، غیرفعال بودن کمیسیون‌ها و کارگروه‌های تخصصی اتحادیه و مشکلاتی در اسناد و مدارک مالی و اداری، سامانه‌ها و نرم‌افزارهای داخلی اتحادیه اشاره کرده است.

وکیل‌زاده در این نامه عنوان کرده که موارد نام‌برده تنها بخشی از مشکلات موجود اتحادیه است و وضعیت فعلی این نهاد صنفی نیازمند ساماندهی هرچه سریع‌تر است. او در پایان با تاکید مجدد بر مشکلات موجود که منجر به مشکلات عدیده‌ای در بسیاری از فرایندهای این اتحادیه شده است، از اتاق اصناف درخواست کرده است تا اقدامات لازم برای تحویل و تحول اتحادیه که در حیطه مسئولیت‌های اتاق است سریع‌تر انجام شود.

متن کامل نامه اتحادیه به اتاق اصناف

 

 

https://pvst.ir/db5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو