skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

خدمات پرکاربرد بانک مرکزی به زودی در پنجره واحد خدمات دولت الکترونیکی ارائه می‌شود

۲۷ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

چهار خدمت پرکاربرد بانک مرکزی پس از بازبینی و طی مراحل نهایی، ظرف چند روز آینده از طریق پنجره واحد خدمات دولت الکترونیکی ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی با بیان اینکه ظرف چند روز آینده برخی خدمات پرکاربرد این بانک به پنجره واحد خدمات دولت الکترونیکی منتقل می‌شود گفت: با همکاری نزدیک میان وزارت ارتباطات و اداره مهندسی نرم‌افزار بانک مرکزی، توانستیم چهار خدمت پرکاربرد بانک مرکزی را به پنجره واحد خدمات دولت الکترونیکی منتقل کنیم. این کار مراحل نهایی و بازبینی خود را می‌گذراند و ظرف چند روز آینده و پس از بازبینی‌های نهایی عملیاتی و بانک مرکزی به پنجره واحد خدمات دولت الکترونیکی متصل می‌شود.

مهران محرمیان با برشمردن این چهار خدمت توضیح داد: نخستین خدمت استعلام تمام حساب‌های یک فرد در تمام بانک‌های کشور است، دومین خدمت نیز استعلام چک‌های برگشتی که رفع سوء اثر نشده است.

او افزود: سومین خدمت نمایش حساب‌های مسدودشده فردی است که در شبکه بانکی چک برگشتی دارد. بنابراین در صورتی که حساب‌های فردی بابت چک برگشتی مسدود باشد، این موارد نیز برای او نمایش داده می‌شود و می‌تواند حساب‌های مسدودی را مشاهده کند. خدمت پرکاربرد چهارم نیز ارائه لیست تسهیلاتی است که یک فرد از شبکه بانکی دریافت کرده است.

https://pvst.ir/d6y

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو