skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کاریار و کافه‌بازار رویدادهای مشترک برگزار کردند

۲۷ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

کاریار و کافه‌بازار رویدادهای چهارگانه‌ مشترک، با هدف آشنایی مهارت‌‌آموزان کاریار با دنیای واقعی کار حرفه‌ای برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی کاریار، کاریار استارت‌آپ اجتماعی و غیرانتفاعی و کافه‌بازار در چهار دوره مختلف رویدادهای مشترک برگزار کردند. رویدادها با این هدف برگزار شدند تا مهارت‌آموزانی که در کاریار دوره‌های تخصصی می‌گذرانند بتوانند دنیای واقعی کار حرفه‌ای را بشناسند و بدانند مسیر شغلی خود را از کجا شروع کنند. برنامه‌ریزی برای برگزاری این رویدادها از شهریور ۱۴۰۰ آغاز شد که پس از گفت‌وگو و برگزاری چهار نشست همفکری بین کافه‌بازار و کاریار، تصمیم بر این شد تا چهار رویداد طراحی شود.

عناوین انتخاب‌شده برای این رویدادها عبارت بودند از: رویداد اول آشنایی با توسعه‌دهندگان اپلیکیشن، رویداد دوم: همکاری‌های حرفه‌ای در تیم، رویداد سوم: پیشرفت در مسیر شغلی، رویداد چهارم: ورود به سازمان‌های پیشرو.

این رویدادها با فاصله‌ای حدود یک یا دو ماه برگزار می‌شدند. اولین رویداد ۲۳ دی‌ماه ۱۴۰۰، رویداد دوم و سوم به ترتیب ۵ اسفند ۱۴۰۰ و ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ و رویداد پایانی ۲ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار شد. در آذرماه سال گذشته، فراخوان ثبت‌نام در این چهار رویداد به مهارت‌آموزان کاریار اعلام شد و از بین افرادی که در این رویداد ثبت‌نام کردند، ۲۲ مهارت‌آموز منتخب در این چهار رویداد شرکت کردند و همچنین دو نفر از مربیان حل تمرین کاریار نیز در این رویدادها همراه شدند.

شرکت‌کنندگان از ۱۲ استان کشور شامل تهران، سمنان، فارس، گلستان، بوشهر، البرز، لرستان، اصفهان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بودند.

ثبت‌نام دوره پنجم آغاز شده است

این رویدادها به صورت آنلاین و شامل چهار کارگاه بود. در ابتدای رویداد و در کارگاه اول، مهارت‌آموزان با چرایی حضور در این رویداد و مفاهیم مربوط به موضوع آشنا می‌شدند و پس از آموختن مطالب مرتبط در کارگاه‌های دوم و سوم، به تمرین آموخته‌ها در کارگاه چهارم می‌پرداختند که علاوه بر تمرین آموخته‌ها، فرصتی برای تعامل و مشارکت بود.

در هر رویداد تلاش بر این بود تا با حضور متخصصان در حوزه‌ی فناوری، علاوه بر اشتراک دانش تخصصی، مهارت‌های نرم مورد نیاز برای شروع یک مسیر شغلی نیز آموزش داده شود. در این چهار رویداد مهارت‌آموزان با ۲۰ نفر از متخصصان حوزه فناوری آشنا شدند؛ ارائه‌دهندگان در هر رویداد علاوه بر آموزش، تجارب خود از مسیر شغلی‌شان را با مهارت‌آموزان به اشتراک گذاشتند. ثبت‌‌نام دوره‌ پنجم کارگاه‌های آموزشی کاریار در دو مسیر شغلی طراحی سایت و امور اداری آغاز شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت برای پذیرش در این دوره‌ها اقدام کنند.

https://pvst.ir/d6z

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو