skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

استارت‌آپ نوبار سامانه حمل بار و باربری آنلاین به اصفهان رسید

۲۳ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

اسباب کشی

استارت‌آپ «نوبار»، سامانه حمل بار و باربری آنلاین، بعد از گذشت حدود سه سال و نیم از فعالیت در استان تهران و البرز، این‌ بار خدمات خود را در اصفهان هم ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی نوبار، استارت‌آپ و سامانه هوشمند اسباب‌کشی و باربری درون‌شهری، حالا پس از گذشت حدود سه سال و نیم از فعالیت در استان تهران و البرز، این‌ بار خدمات خود را در اصفهان هم ارائه می‌دهد. پرهام قبادی، مدیرعامل و بنیان‌گذار نوبار، با اعلام این خبر گفت: ویژگی‌های نوبار، تعیین قیمت با استفاده از هوش مصنوعی و بدون وابستگی به متغیر زمان است و نوبار حالا فرایند ارائه خدمات اسباب‌کشی به اصفهان را آغاز کرده و قرار است هر دو ماه یک بار در یکی از استان‌ها سرویس نوبار آغاز به کار کند. احتمالاً طی ماه‌های آتی این اتفاق در شیراز یا مشهد رخ می‌دهد.

شاهین عمادی، مدیر توسعه و فروش مناطق ایران در نوبار، نیز گفت: الآن پس از گذشت یک هفته تنها با یک بنر در سایت و گوگل‌ادز چهار سفارش موفق در اصفهان داشتیم.

او در پاسخ به این سوال که چگونه از راه‌دور بر کیفیت سرویس نظارت می‌کند گفت: ما چهار تیم در اصفهان داریم که کار باربری انجام می‌دادند. این تیم‌ها پیش از شروع به کار آموزش دیدند و آنها می‌دانند که قیمت نوبار ثابت و بدون تغییر است، به‌هیچ‌وجه هم انعام نمی‌گیرند مگر اینکه خود کارفرما بخواهد. علاوه بر اینکه در نوبار ما تمام اطلاعات را همان ابتدا دریافت می‌کنیم و قیمتی که در سرویس نوبار ارائه می‌دهیم با قیمتی که کارگران برای بحث اسباب‌کشی مراجعه می‌کنند یکسان است.

ارسال بار به ترکیه

استارت‌آپ نوبار علاوه بر حضور در شهرهای مختلف ایران، برنامه‌های دیگر هم برای توسعه فعالیت خود دارد. قبادی در مورد این فعالیت‌ها گفت: ما تا آخر سال، نوبار را در ۶ کلانشهر دیگر راه‌اندازی می‌کنیم. به احتمال زیاد ارسال بار به ترکیه را آغاز می‌کنیم. بخش نظافت و وسایل شوینده قبل و بعد اسباب‌کشی هم به سرویس‌های نوبار اضافه می‌شود. اکنون مهاجرت افزایش پیدا کرده است و مردم نیاز دارند وسایل منزل خود را جابه‌جا کنند. از نظر ارسال بار هم تجارت خاموشی بین ایران و ترکیه از طریق اینستاگرام و اینفلوئنسرهایی که آنلاین‌شاپ دارند برقرار است و این بارها باید جابه‌جا شوند.

ضمن اینکه خردادماه سال گذشته نوبار با همکاری بیمه ایران امکان بیمه کردن اسباب و وسایل را هم برای مشتریان خود فراهم کرد. در این خدمت کل مسیر اسباب‌کشی بیمه است؛ یعنی از مبدأ که کارگرها شروع به اسباب‌کشی می‌کنند تا در طول مسیر که بار در کامیون بارچینی می‌شود تا به مقصد برسد، تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند و اگر کاربری اعلام خسارت کند و بیمه‌نامه داشته باشد، پشتیبانی نوبار بیمه‌نامه را برای شرکت بیمه ارسال و کاربران را همراهی می‌‌کند تا کاربر خسارت خود را دریافت کند. هم‌اکنون دلیل حدود ۲۰ درصد از مشتریان نوبار برای استفاده از این سرویس هم بیمه کردن اسباب خانه است. چون تحت پوشش بیمه ایران هستند و این سرویس رایگان است و نوبار هزینه‌ای در قبال این امکان دریافت نمی‌کند.

https://pvst.ir/d6m

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو