skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۹۰۰ شهر و روستا از وام آنلاین لندو استفاده کردند

۲۲ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

لندو

براساس ادعای پلتفرم لندو از زمان کاملا آنلاین شدن فرایند دریافت وام در این پلتفرم، ۱۵۰۰ درصد افزایش پیدا کرده و ۷۳ درصد از شهرها و روستاهای ایران از خدمات لندو استفاده کرده‌اند.

به گزارش روابط‌عمومی لندو، بعد از آنلاین شدن تمام مراحل درخواست وام برای اولین بار در ایران توسط لندو،‌ این امکان به وجود آمد تا تمام شهرها و حتی روستاهای ایران نیز امکان ثبت درخواست وام بانکی را داشته باشند. بر اساس داده‌های تحلیلی لندو، نرخ تعداد شهرهایی که از این شرکت درخواست وام داشتند، افزایشی بیش از ۱۵۰۰ درصد داشته است.

تا پیش از این تعداد شهرهای دریافت‌کننده وام از این شرکت ۶۰ شهر بود. از خرداد ۱۴۰۱ به بعد کاربران در هر نقطه‌ای از کشور تنها در صورت دسترسی به اینترنت می‌توانند درخواست وام خود را ثبت کنند. مراحل درخواست وام با استفاده از سفته الکترونیکی و «امضای الکترونیکی» صورت می‌گیرد. همچنین مراحل دریافت وام و خرید از فروشگاه‌های طرف‌قرار داد با لندو نیز به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

بنا بر آمارهای لندو، در حال حاضر تعداد شهرها و روستاهایی که از خدمات لندو استفاده می‌کنند به ۹۰۹ مورد رسیده است که ۵۳ مورد آن را روستاها تشکیل می‌دهند.

براساس اعلام این پلتفرم، ۵ شهری که بیشترین درخواست وام را در لندو ثبت کرده‌اند به ترتیب تهران، کرج، مشهد، اصفهان و اهواز هستند؛ همچنین از جدیدترین شهرهایی که به فهرست درخواست‌دهنده وام لندو اضافه شده‌اند، می‌توان به یامچی در استان آذربایجان شرقی، هرمز در استان هرمزگان، نگور در استان سیستان‌و‌بلوچستان، موسیان در استان ایلام و لوجلی در استان خراسان شمالی اشاره کرد.

کاهش سهم پیش‌پرداخت از وام دریافتی و شروع بازپرداخت اقساط یک ماه بعد از دریافت وام از دیگر اقدامات لندو برای کمک به افزایش قدرت خرید وام‌ گیرنده‌ها بوده است.

 

 

 

https://pvst.ir/d6h

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو