skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

باگدشت با همکاری ایرانسل از پلتفرم امنیتی SECaaS رونمایی کرد

امید اعظمی عضو تحریریه

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پلفترم SECaaS باگدشت

باگدشت، شرکت امنیتی باگ‌بانتی، با همکاری ایرانسل از پلتفرم SECaaS یا Security as a Service (امنیت به‌ عنوان سرویس) رونمایی کرد.

به گزارش پیوست، رویا دهبسته، مدیرعامل شرکت باگدشت، در مورد همکاری با ایرانسل اعلام کرد: شرکت ایرانسل محصولات و مشتریان B2B زیادی دارد و باگدشت به‌ عنوان شریک فنی، این خدمات را به شرکت‌ها ارائه می‌کند. او اعلام کرد فاز اول اجرایی پلتفرم SECaaS از مهرماه آغاز می‌شود و سرویس‌های تست نفوذ وب، اپلیکیشن موبایل و شبکه، مشاوره ایمن‌سازی و دوره‌های آموزشی در این فاز ارائه می‌شوند. همچنین به مرور زمان خدمات دیگری هم به این پلتفرم اضافه خواهد شد.

مدیرعامل باگدشت در پاسخ به این سوال که آیا این خدمات فقط به شرکت ایرانسل و مشتریانش محدود می‌شود گفت: خیر. این پلتفرم محدود به ایرانسل و شرکت‌های زیرمجموعه یا مشتری آن نیست. در واقع هر شرکتی که بخواهد از این خدمات استفاده کند با ایرانسل قرارداد مستقیم امضا می‌کند و باگدشت این خدمات را برای آنها اجرا می‌کند.

رویا دهبسته مدیرعامل باگدشت
رویا دهبسته مدیرعامل باگدشت

دهبسته در خصوص فعالیت‌های یک سال اخیر باگدشت نیز توضیح داد: بعد از رویداد دوم CTB که شهریور سال گذشته برگزار شد، شاهد استقبال خوبی از طرف سازمان‌های دیگر بودیم و این شرکت‌ها تمایل داشتند در رویداد سوم CTB شرکت کنند. به این ترتیب چهار شرکت بزرگ کشور از جمله ایرانسل، علی‌بابا، دیجی‌کالا و بانک ملی برای حضور در این رویداد انتخاب شدند. به همین منظور فعالیت‌های خوبی در حوزه آموزش به خصوص آموزش Red Team و Blue Team صورت گرفت. پس از آن یک چالش امنیتی با کمک همین سازمان‌ها به‌ صورت آنلاین مطرح شد که به‌ صورت تعاملی اتفاق افتاد و با استقبال خوبی هم مواجه شد.

او در آخر گفت: در این مدت با سازمان‌های زیادی همکاری کردیم و امروز سرویس‌های ما فقط به باگ‌بانتی محدود نمی‌شود بلکه با توجه به نیازهای سازمان، خدمات ما شامل تست نفوذ، تست شبکه‌های امنیتی، Red/Blue Team، مشاوره‌های امنیتی، دوره‌های آموزشی و خدمات دیگر است. قرارداد همکاری با ایرانسل برای راه‌اندازی پلتفرم SECaaS یا Security as a Service (امنیت به‌ عنوان سرویس) هم در راستای همین همکاری‌هاست و سعی کرده‌ایم تمامی خدمات امنیتی را به مرور در این پلتفرم ارائه کنیم.

https://pvst.ir/d5d
امید اعظمیعضو تحریریه

شاید هیچ‌وقت صفت ماجراجو را در توصیف خودم به‌کار نبرده‌ باشم. اما وقتی به مسیری که آمدم نگاه می‌کنم، چیزی جز ماجراجویی نمی‌بینم. از تحصیل در رشته مهندسی نرم‌افزار و یک سال تجربه برنامه‌نویسی گرفته تا تجربه برگزاری استارت‌آپ ویکند بیرجند و سه سال مدیا مانیتورینگ در حوزه روابط‌عمومی و حالا تجربه جدیدی در پیوست و حوزه خبرنگاری. اما برای من ارزشمند‌تر از هر تجربه‌ای، دوستان خوبی بودند که در این مسیر پیدا کردم.

تمام مقالات

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو