skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌و‌کار

تحریریه پیوست

صبحانه با طعم کسب‌وکار و با هدف معرفی خدمات یسناتیم به اکوسیستم استارت‌آپی

تحریریه پیوست

۱۵ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

صبحانه با طعم کسب‌وکار یسناتیم

یسناتیم دومین رویداد فصلی صبحانه با طعم کسب‌وکار را با هدف معرفی خدمات خود به اکوسیستم استارت‌آپی و شبکه‌سازی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی یسناتیم، عرفان اندرونی، دبیر رویداد دورهمی صبحانه با طعم کسب‌وکار که از سوی یسناتیم و در مرکز نوآوری مانا برگزار شد، در خصوص برنامه‌های این رویداد گفت: «امسال این دومین رویداد صبحانه است و در نظر داریم تا پایان سال دو رویداد دیگر به صورت فصلی برگزار کنیم. هدف از برگزاری این رویدادها، معرفی خدمات یسناتیم، شرکت دانش‌بنیان، به اکوسیستم استارت‌آپی و شبکه‌سازی خاص است.»

پارسا کاکوئی، مدیر محتوا مجموعه ادوایس، در این رویداد در ارائه‌ای با نام «از بریف تا خروجی محتوا» به کسب‌و‌کارهایی اشاره کرد که با چالش نبود تیم دیجیتال مارکتینگ مواجه‌اند و برای انجام پروژه‌های خود نیاز به برون‌سپاری دارند.

او در مورد چالش‌های تیم‌سازی گفت: «استخدام نیروی متخصص، بیمه افراد، حجم کار و نگه‌ داشتن نیروی متخصص از جمله چالش‌های رایج در تیم‌سازی است.»

کاکوئی در ادامه انتقال اطلاعات و اعتماد، گزارش‌دهی بی‌طرف، هزینه، سرعت اجرا، سرعت تغییرات و پشتیبانی را از چالش‌های کار با آژانس‌ها به شمار آورد و راهکارهایی را برای به حداقل رساندن این چالش‌ها تشریح کرد.

در ادامه  این رویداد پیوند آزادی، مدیر دیجیتال مارکتینگ جت سئو، در خصوص برندینگ و از اهمیت آن گفت: «اولین قدم این است که استراتژی خودتان را داشته باشید و پرسونای مخاطب‌تان را بشناسید.»

او در ادامه در رابطه با تاثیر بالای ایمیل مارکتینگ و فعالیت در سوشال‌مدیا برای کسب‌وکارهای b2b صحبت کرد.

هادی رضایی، مالک محصول یسناتیم، در مورد محصول تولید محتوای ویدئویی «کلاکت» گفت: «شما با کلاکت می‌توانید تبلیغات و کمپین‌های مختلف را اجرا کنید و پلتفرمی است که می‌توانید هر نوع خدمات ویدئویی را به آن بدهید.»

هادی رضایی ادامه داد: «می‌توانید با دریافت اشتراک از کلاکت محتوای خود را بر بسترهای مختلفی همچون ایسمینار، آپارات و… منتشر کنید.»

https://pvst.ir/d4s

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو