skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امکان پرداخت با کیف پول آپ برای مشترکان سیم‌کارت‌های شاتل موبایل

۱۵ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شاتل موبایل

شاتل موبایل امکان پرداخت از طریق کیف پول آپ را برای مشترکان سیم‌کارت‌های خود فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه در جهت تسریع و ایجاد سهولت دسترسی مشترکان خود به خدمات پرداخت الکترونیکی، برای خرید شارژ و بسته اینترنت، علاوه بر پرداخت مستقیم از طریق درگاه‌های بانکی، امکان پرداخت از طریق کیف پول آپ را نیز برای آنها فراهم کرده است. کیف پول آپ بیش از ۴۰ میلیون کاربر دارد و روزانه بیش از ۱.۵ میلیون تراکنش با کیف پول آپ انجام می‌شود.

بر این اساس، مشترکان سیم‌کارت‌های شاتل موبایل از این پس می‌توانند با اتصال کیف پول آپ به حساب کاربری‌شان در اپلیکیشن یا سیستم مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل، هنگام خرید بسته اینترنت و شارژ، با انتخاب این کیف پول مجازی، فرایند پرداخت خود را تسریع کنند.

همه مشترکان سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل همچنین می‌توانند در کنار سایر روش‌های خرید بسته اینترنت و شارژ شاتل موبایل، از طریق اپلیکیشن آپ یا کد دستوری #۷۳۳* نیز برای خرید اقدام کنند.

شاتل ‏‌موبایل همچنین امکان اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور را برای مشترکان سیم‌کارت‏‌های خود فراهم کرده و با تحلیل مداوم شبکه‏‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکان، باکیفیت‌ترین شبکه رادیویی در هر منطقه را به ‏‌صورت هوشمند انتخاب می‌کند. مشترکان شاتل موبایل با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱* یا از طریق مدیریت اینترنتی حساب شاتل ‏‌موبایل خود می‌توانند ضمن استعلام نام شبکه رادیویی میزبان، به ‏‌صورت دستی این شبکه را در لحظه تغییر دهند یا قابلیت انتخاب هوشمند را از همین طریق مجدداً فعال کنند.

https://pvst.ir/d4q

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو