skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گوگل‌میت یکی از قابلیت‌های زوم را به کار می‌گیرد

۸ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

گوگل یکی از قابلیت‌های جدید Zoom را به فرایند ادغام اپلیکیشن‌های meet و Duo اضافه می‌کند. این شرکت در پستی وبلاگی گفت به زودی می‌توانید با نگه داشتن کلید اسپیس صدا را وصل و با رها کردنش صدا را قطع کنید.

به گزارش پیوست، ورج گزارش داد با استفاده از اپلیکیشن Zoom با قابلیت مشابهی به نام push-to-talk مواجه می‌شوید. با اینکه زوم اولین ارائه‌دهنده این قابلیت نیست، اما چنین قابلیتی در اپلیکیشن‌هایی مانند زوم کاربرد دارد. اگر صحبت کوتاهی دارید، می‌توانید برای مدتی دکمه را نگه دارید و نظرتان را بگویید. اپلیکیشن Webex شرکت سیسکو نیز قابلیت مشابهی در خود دارد و اپلیکیشن تیمز مایکروسافت هم به شما اجازه می‌دهد با نگه‌ داشتن دکمه کنترل و اسپیس نیز صدا را وصل کنید.

طبق اعلام گوگل این شرکت نسخه جدید را روز ۹ سپتامبر برای تمام کاربران ورک‌اسپیس عرضه می‌کند اما رسیدن این قابلیت به دست شما احتمالاً تا ۱۵ روز زمان می‌برد. پس از عرضه، این قابلیت به صورت پیش‌فرض فعال نیست و شما باید در تنظیمات گوگل‌میت آن را فعال کنید.

تلاش عجیب گوگل برای ادغام اپلیکیشن‌های Duo و Meet به دو اپلیکیشن جداگانه منتهی شده، یکی اپلیکیشن قدیمی میت و دیگری شورت‌کاتی از Duo که شما را به اپلیکیشن میت هدایت می‌کند. چنین کار بیهوده‌ای فقط از گوگل برمی‌آید. قابلیت جدید قطع و وصل کردن صدا مطمئناً به اپلیکیشن جدید گوگل‌میت اضافه می‌شود اما مشخص نیست این قابلیت به اپلیکیشن قدیمی میت هم اضافه خواهد شد یا خیر.

منبع: Verge

https://pvst.ir/d38

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو