skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دریافت بلیت نمایشگاه بین‌‌المللی مشهد از طریق اپلیکیشن «شهرمن» امکان‌پذیر شد

۷ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مشهدی ها می توانند بلیت را آنلاین بخرند

شهروندان مشهد برای ورود به نمایشگاه می‌توانند به جای دریافت بلیت کاغذی، با مراجعه به اپلیکیشن «شهرمن» و ورود به قسمت نمایشگاه، بلیت هوشمند خود را با ۲۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، مهدی بدیع فرخد، با اعلام این خبر در خصوص امکان دریافت بلیت ورود به نمایشگاه از بستر اپلیکیشن «شهرمن» گفت: شهروندان برای ورود به نمایشگاه به جای دریافت بلیت کاغذی، می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن «شهرمن» و ورود به قسمت نمایشگاه، بدون معطلی بلیت هوشمند خود را با ۲۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

او افزود: یکی از سیاست‌های مدیریت شهری، هوشمندسازی پرداخت‌ها به خصوص در حوزه حمل‌ونقل است. به این معنا که شهروندان می‌توانند با استفاده از تلفن همراه و استفاده از QR کد، پرداخت‌های خود را انجام دهند.

بدیع فرخد ادامه داد: در تلاش هستیم این سیاست را به دیگر بخش‌های شهرداری نیز تعمیم دهیم. یکی از مکان‌های مورد نظر ما، نمایشگاه بین‌المللی مشهد است که زیرساخت‌ها و بسترسازی آن از دو ماه گذشته در اپلیکیشن «شهرمن» صورت گرفت.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد همچنین به چگونگی نحوه کار بلیت هوشمند اشاره کرد و گفت: شهروندان باید کد QR تولیدشده در اپلیکیشن را مقابل گیت‌های ورودی بگیرند و پس از تایید وارد شوند.

https://pvst.ir/d2x

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو