skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نئوبانک‌ها چگونه به سرعت و صرفه‌جویی در زمان کمک می‌کنند؟

۵ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۶ شهریور ۱۴۰۱

نئوبانک‌ها می‌توانند از روش‌های مختلف به سرعت و صرفه‌جویی در زمان کمک کنند. باز کردن حساب، انتقال پول، خرید سریع و مسدود کردن حساب‌ها بخشی از این خدمات هستند.

در خدمات بانکی و مالی  انجام سریع مراحل و کارها می‌تواند ساعت‌های زیادی را از زمان صرفه‌جویی کند و از سویی دیگر به حداقل رسیدن مراحل انجام خدمات و عدم نیاز به حضور افراد در شعب می‌تواند سرعت ارائه سرویس‌های بانکی را افزایش دهد و پیچیده‌ترین خدمات بانکی را تنها در عرض چند دقیقه یا ثانیه تکمیل کند.

به همین علت بلوبانک به عنوان یک نئوبانک سرویس‌های اپلیکیشن خود را به شکلی طراحی کرده که کاربران بتوانند سریع و امن، کارهای بانکی خود را انجام دهند. این سرویس‌ها شامل باز کردن حساب تا انتقال پول، پرداخت، خرید و غیره است.

بازکردن حساب

بازکردن حساب در بلوبانک بدون احتیاج به  جابجایی فیزیکی و هزینه انجام می‌شود. پس از نصب اپلیکیشن بلوبانک و انتخاب گزینه بازکردن حساب، تمامی مراحل در زمانی کمتر از ۷ دقیقه تکمیل می‌شود. مراحل بازکردن حساب به شکلی طراحی شده که کاربران نیازی به پر کردن فرم‌ها و صفحات متعدد ندارند و تنها با ۲۱ کلیک یا لمس گوشی به آخرین مرحله می‌رسند.

انتقال پول

مراحل انتقال پول در اپلیکیشن بلوبانک هم به این شکل است که در این بخش کاربر پس از وارد کردن شماره کارت و مبلغ مورد نظر شیوه‌های متفاوت انتقال پول را با کارمزدهای مختلف مشاهده می‌کند. پس از انتخاب یکی از راه‌های انتقال، بدون اینکه احتیاجی به وارد کردن رمز دوم و CVV2 باشد، مبلغ مشخص شده منتقل می‌شود.

خرید سریع

تراکنش‌های روزانه و هفتگی آنلاین نیاز به دریافت رمز دوم و وارد کردن مشخصات کارت مثل کد CVV2 دارد. ارسال رمز پویا دوم در برخی از زمان‌ها ممکن است با تاخیر انجام شود و اختلال زیادی را در روند خرید ایجاد کند. در بلوبانک خریدها بدون صرف وقت تکمیل می‌شود و برای خرید شارژ، بسته‌های اینترنت، پرداخت قبض و غیره نیازی به وارد کردن رمز دوم و CVV2 نیست تا کاربران در سریع‌ترین زمان به خدمات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. همچنین برای تسریع و امنیت بیشتر خریدهای حضوری، گزینه «پرداخت سریع» طراحی شده که با اسکن دستگاه کارت‌خوان مراحل انتقال پول را بدون نیاز به کارت بانکی انجام می‌دهد.

مسدود کردن و غیر فعال کردن حساب

یکی دیگر از خدمات نئوبانک بلو برای زمان‌هایی است که کارت بانکی افراد گم می‌شود یا به سرقت می‌رود و افراد نیاز دارند تا حساب خود را موقتا مسدود کنند و یا کارت بانکی جدیدی را سفارش دهند. اپلیکیشن بلوبانک برای این مواقع  دو قابلیت «مسدودسازی موقت» و «غیرفعال کردن» را گذاشته تا به سرعت از حساب بانکی خود محافظت کنند.

تغییر رمز کارت

در منوی کارت اپلیکیشن بلوبانک، گزینه‌ای به نام «تنظیمات امنیتی» قرار دارد که کاربران می‌توانند رمز اول کارت بانکی خود را تغییر دهند و یا در صورت فراموشی آن را دریافت کنند. این مراحل بدون نیاز به مراجعه افراد به دستگاه‌های ATM و به شکل آنلاین انجام می‌شود. همچنین برای زمان‌هایی که کاربران می‌خواهند شماره کارت و شبای خود را به اشتراک بگذارند گزینه‌ای برای کپی کردن این اعداد وجود دارد. همچنین در این بخش گزینه‌ای برای دریافت سریع و آسان رمز دوم پویا از طریق اپلیکیشن طراحی شده است.

https://pvst.ir/d2d

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو