skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

حمیدرضا قمی دبیر کل پیشین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای درگذشت

سمانه سمیع تحریریه

۳ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۴ شهریور ۱۴۰۱

حمیدرضا قمی که پیش از این دبیری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و عضویت در هیات مدیره و نایب‌رئیسی سازمان نصر کشور را در کارنامه کاری خود داشت به دلیل سوختگی شدید درگذشت.

به گزارش پیوست، حمیدرضا قمی عضو اسبق هیات مدیره‌ سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و فعال صنفی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران که از ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بر اثر آتش‌سوزی در پمپ بنزین دچار سوختگی شدید شده بود، دوم شهریورماه در بیمارستان چمران تهران درگذشت. قمی متولد ۱۳۴۳ از یزد، از اعضای سابق شورای شهر یزد و از فعالان حوزه IT کشور بود.

حمیدرضا قمی برای مدتی مدیرعامل شرکت‌های الگوریتم و کهن‌باربر،‌ معاون آموزش و فناوری اطلاعات اداره صنایع و معادن، معاون برنامه‌ریزی و فناوری کارخانجات یزدبافت، رئیس انجمن فناوری اطلاعات یزد،‌ عضو هیات موسس و رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای یزد، موسس و رئیس اتحادیه صنف رایانه یزد، نایب‌رئیس اول و دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نیز بود.

حمیدرضا قمی به گواه آمار، محبوب‌ترین رجل صنفی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای ایران بود. در هر انتخاباتی شرکت کرده اول شده، دبیر بوده، نایب‌رئیس بوده اما هرگز رئیس آن نشده است. یک یزدی آرام و غالباً خوش‌خلق که عضو شورای شهر یزد هم شده و در سکوت از سازمان نظام صنفی بریده بود. سازمانی که به قول خودش عمرش را صرف آن کرده ولی او باور داشت هم زمان جوان‌گرایی رسیده و هم موسم تغییر در سازمان. زندگی‌اش پر از تلاش مردمان کویر و صبر بیابان‌نشین‌ بود.

یک روز یک مدیر شماره ۵۰ ماهنامه پیوست را که به حمیدرضا قمی اختصاص داشت بخوانید.

 

https://pvst.ir/d0f
سمانه سمیعتحریریه

    همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

    تمام مقالات
    برای بوکمارک این نوشته
    Back To Top
    جستجو