skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تشویق تپسی برای روشن کردن کولر: معافیت یک روزه از پرداخت کمیسیون

۳۱ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱ شهریور ۱۴۰۱

در طرح جدید تپسی برای بهبود تهویه خودرو، سفیران تپسی با دریافت بیش‌ از ۱۰ گزارش مثبت از روشن بودن کولر طی یک هفته، یک روز به انتخاب خود از پرداخت کمیسیون معاف می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی تپسی، تپسی برای سفیرانی که در تابستان کولر روشن کنند و از مسافرین گزارش مثبت دریافت کنند، پاداش در نظر گرفته است؛ این پاداش در مرحله اول معافیت از کمیسیون است‌.  همچنین سفیرانی که گزارش منفی دریافت کنند براساس یک الگوریتم چند مرحله‌ای با توجه به میزان گزارش مثبت و منفی از تهویه خودرو، اخطار دریافت می‌کنند.

این اخطار شامل مسدودیت‌های ساعتی، روزانه و گاهی هفتگی است. ازسویی دیگر تیم تجربه مشتری تپسی برای بهبود روش‌ها و راهکارهای خود  با سفیرانی که گزارش منفی کولر دریافت می‌کنند ارتباط می‌گیرد و با جویا شدن علت، راهکارهایی برای بهبود وضعیت تهویه ارائه می‌دهد.

با این‌حال از آنجایی که برخی از سفیران ممکن است در تامین هزینه تعمیرات کولر خودرو دچار مشکل باشند، باشگاه سفیران‌ تپسی با ارائه خدمات تخفیفی در تامین مواردی مثل گاز کولر، تعمیر سیستم تهویه و حتی  لاستیک و روغن سعی در برطرف کردن مشکلات احتمالی سفیران خود دارد.

بر اساس اعلام روابط عمومی تپسی، بررسی‌های تیم تجربه مشتری تپسی نشان می‌دهد ۹۰ درصد مسافرین از روشن بودن کولر و به طور کلی وضعیت تهویه خودرو رضایت دارند. پیش‌بینی می‌شود با تمدید طرح تشویقی معافیت سفیران از کمیسیون، مسدود شدن حساب کاربری رانندگانی که گزارش متعدد از روشن نبودن کولر دریافت می‌کنند و همچنین دیگر طرح‌های تشویقی که طی مرداد ماه به سفیران اعلام شد، رضایت مسافرین از این میزان هم بیشتر شود.

https://pvst.ir/d03

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو