skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ارتباط فردا به جمع میزبان‌های اصلی شبکه ققنوس پیوست

۲۹ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

شرکت ارتباط فردا از زیر مجموعه های بانک آینده به جمع میزبان‌های اصلی شبکه ققنوس پیوسته است و حالا این شبکه هشت میزبان اصلی دارد.

به گزارش روابط عمومی ارتباط فردا، زمینه فعالیت شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا توسعه و ارائه راهکارهای نوآورانه مبتنی بر فناوری در بخش مالی است و حالا به جمع میزبان‌های اصلی شبکه ققنوس پیوسته است. میزبان‌های ققنوس، متصدی تامین زیرساخت پردازش این شبکه هستند و علاوه بر دسترسی به دفترکل، در تهیه بسته پیشنهادی تراکنش‌ها و همینطور در سازوکار راستی‌آزمایی و رای‌گیری برای ثبت تراکنش‌ها مشارکت دارند.

جذب و پذیرش ناشرها و پشتیبانی و نظارت بر آنها هم به عهده میزبان‌های شبکه ققنوس است و خود میزبان‌ها هم می‌توانند هم‌زمان به‌عنوان ناشر و ارائه‌دهنده خدمات عمل کنند.

«یکتا ققنوس پارس»، «داده‌پردازی پارسیان»، «داده‌ورزی سداد»، «بهسازان فردا»، «فناپ»، «بازرگان گستر آتی آسیا»، «تک‌وست» و «ارتباط فردا» هشت عضو اصلی میزبانی ققنوس هستند و در حال حاضر سه شرکت دیگر یعنی «سنحاب»، «صندوق کارآفرینی امید» و «کیان دیجیتال»هم در لیست توافق های اصولی برای پیوستن به میزبان های اصلی این شبکه هستند.

https://pvst.ir/czr

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو