skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اقتصاد دیجیتال

یگانه جعفری معین نویسنده میهمان

۱۲ پرداخت‌یار برای دریافت همزمان اینماد و درگاه پرداخت به پنجره واحد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی متصل شده‌اند

یگانه جعفری معین
نویسنده میهمان

۲۸ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

تاکنون ۱۲ پرداخت‌یار با هدف تسهیل فرایند دریافت درگاه پرداخت الکترونیکی و افزایش سرعت دریافت درگاه IPG برای کسب‌وکارهای اینترنتی و همچنین دریافت اینماد به پنجره واحد توسعه تجارت الکترونیکی متصل شده‌اند.

به گزارش پیوست، اواسط خردادماه بود که مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، طی اطلاعیه‌ای تمامی شرکت‌های خدمات پرداخت و پرداخت‌یار را برای دریافت وب‌سرویس اینماد و اتصال به پنجره واحد تجارت الکترونیکی فرا خواند تا کسب‌وکارها بتوانند همزمان با ثبت درخواست اینماد اقدام به دریافت درگاه پرداخت کنند. در همان روزهای اول اعلام شد ۵۰ درگاه پرداخت و پرداخت‌یار متقاضی اتصال به پنجره واحد تجارت الکترونیکی هستند.

پیشتر، فقط پنج پرداخت‌یار ایران‌درگاه، سیزپی، دیجی‌پی، درگاه پرداخت سپرده، بیت‌پی و همچنین تجارت الکترونیکی پارسیان به این بستر متصل شده بودند.

پرداخت‌یارهای زرین‌پال، سداد، پرداخت الکترونیکی سپهر، درگاه پرداخت اینترنتی آپ، بانک صادرات و پرداخت نوین از جمله پرداخت‌یارهایی هستند که در ادامه به اینماد متصل شدند.

طبق هماهنگی‌های صورت‌گرفته میان مرکز توسعه تجارت الکترونیک و درگاه‌های پرداخت اینترنتی، صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی می‌توانند ضمن دریافت مستقیم نماد اعتماد الکترونیکی، بدون وارد کردن اطلاعات به صورت مجدد و مجزا، درگاه پرداخت اینترنتی مورد نظر خود را نیز از میان این پرداخت‌یارها انتخاب و دریافت کنند.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قصد دارد در آینده کلیه خدمات ارائه‌شده به کسب‌وکارهای اینترنتی را در پنجره واحد تجارت الکترونیکی جمع‌آوری کند؛ این امر باعث تسهیل و تسریع فرایند اخذ درگاه برای متقاضیان اینماد خواهد شد.

https://pvst.ir/cza

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو