skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کلین‌شیت، جام جهانی استارت‌آپ‌ها را برگزار می‌کند

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

استارت‌آپ‌ کلین‌شیت، جام جهانی استارت‌آپ‌ها را از دوم تا چهارم شهریورماه، در مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر بین ۳۲ تیم و مجموعه استارت‌آپی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی استارت‌آپ‌ کلین‌شیت، کلین‌شیت یک استارت‌آپ‌ در زمینه فوتبال و سرگرمی است که از طریق اپلیکیشن خود روی اندروید و وب‌اپ به کاربران و طرفداران فوتبال این امکان را می‌دهد تا به‌ صورت حرفه‌ای فوتبال را دنبال کنند و علاوه بر این با بازی‌های فوتبالی مختلف سرگرم شوند.

این استارت‌آپ به عنوان یک پلتفرم «سرگرمی، رسانه فوتبالی» یک دوره مسابقات بین استارت‌آپ‌‌ها از دوم تا چهارم شهریورماه، در مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر بین ۳۲ تیم و مجموعه استارت‌آپی برگزار خواهد کرد.

آرش جهانگیری، بنیان‌گذار کلین‌شیت، درباره این دوره مسابقات گفت: برای برگزاری این رویداد، از شرکت‌های مختلف استارت‌آپی دعوت شده و از آنها خواستیم تا هر شرکت، یک تیم دونفره برای حضور در مسابقات به ما معرفی کند. پیشنهادی که با استقبال بسیاری از شرکت‌ها مواجه شد؛ تا جایی که برخی شرکت‌ها مسابقات داخلی برگزار کردند تا تیم خود را انتخاب و به ما معرفی کنند. این مسابقات که شبیه‌سازی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است با کنسول PS5 برگزار خواهد شد. به این صورت که هر تیم یکی از تیم‌های ملی حاضر در جام جهانی را انتخاب می‌کند و در گروه خود مسابقه می‌دهد. دقیقاً مانند الگوی جام جهانی، تیم‌ها صعود می‌کنند و پس از مرحله گروهی، دو تیم به مرحله حذفی می‌روند.

تیم اول این مسابقات برنده یک دستگاه کنسول PS5 خواهد شد که از طرف گارانتی آروند تامین شده است. همچنین جایزه تیم دوم مبلغ ۹ میلیون و جایزه تیم سوم مبلغ پنج میلیون تومان خواهد بود. این جام آقای گل نیز خواهد داشت که جایزه سه میلیون تومانی را از آن خود خواهد کرد. مجموعه‌های اسنپ، نوین ارزش، ابرآروان، کریپتو بازار، گارانتی آروند و بیت‌پین نیز از حامیان مالی و معنوی این رویداد هستند.

https://pvst.ir/cyk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو