skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سامانه اعلام وضعیت «بله» برای زائران اربعین رایگان است

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

در صورتی که زائران در طول سفر به جای روشن کردن اینترنت برای مکالمه و ارسال پیامک با تلفن همراه خود، صرفاً با سامانه اعلام وضعیت بله کار کنند، هیچ هزینه ارتباطی در طول سفر نخواهند پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، علیرضا ماهیار معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران یکی از نیازهای اصلی زائران در اجتماع اربعین را ارتباط با زائران دیگر در عراق و اعضای خانواده‌شان در ایران عنوان کرد و گفت: به دلیل ظرفیت محدود کانال‌های ارتباطی عراق و همچنین تعرفه‌های زیاد خطوط تلفن همراه، برقراری ارتباطی ارزان و بدون اختلال، یکی از دغدغه‌های اصلی زائران است. اپلیکیشن «بله» امسال نیز مانند سال‌های گذشته همراه زائران اربعین است و با ارائه سامانه ارتباطی اربعین، ارتباط زائران را کاملاً رایگان و بدون نیاز به اینترنت برقرار می‌کند.

او با تاکید بر رایگان بودن «سامانه اعلام وضعیت اربعین» تصریح کرد: زائران حسینی برای استفاده از این سامانه نیازی به اینترنت یا خرید سیم‌کارت عراقی ندارند. از سویی، در صورتی که زائران در طول سفر به جای روشن کردن اینترنت یا مکالمه و ارسال پیامک با تلفن همراه خود صرفاً با سامانه اعلام وضعیت بله کار کنند، هیچ هزینه ارتباطی در طول سفر نخواهند پرداخت.

ماهیار با اشاره به مسئولیت اجتماعی و ملی «بانک ملی ایران» در رویداد اربعین تاکید کرد: این بانک آمادگی هرگونه همکاری با ارگان‌ها و نهادهای تصمیم‌ساز به منظور تسهیل این ارتباط و ارائه خدمات موثرتر در اربعین حسینی را دارد.

https://pvst.ir/cyj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو