skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دیجی‌نکست تاکنون روی ۴۴ استارت‌آپ سرمایه‌گذاری کرده است

۸ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

دیجی نکست

دیجی‌نکست به عنوان مرکز نوآوری و سرمایه‌گذاری گروه دیجی‌کالا روی استارت‌آپ‌های زنجیره ارزش تجارت الکترونیکی در مرحله بذری و پیش‌بذری سرمایه‌گذاری می‌کند و تاکنون روی ۴۴ استارت‌آپ سرمایه‌گذاری کرده است.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌نکست، سقف سرمایه‌گذاری دیجی‌نکست روی استارت‌آپ‌ها به صورت مستقل تا پنج میلیارد تومان است و در مبالغ بالاتر به صورت هم‌سرمایه‌گذاری با سایر سرمایه‌گذاران مشارکت می‌کند. میزان سهام دریافتی دیجی‌نکست در سرمایه‌گذاری‌ها، با توجه به اهمیت حفظ انگیزه کارآفرینان بعد از جذب سرمایه زیر ۳۰ درصد است.

تمرکز سرمایه‌گذاری‌های این مجموعه از ابتدای فعالیت بر استارت‌آپ‌های تکنولوژی‌محور به ویژه تکنولوژی‌های لبه (cutting edge technology) خواهد بود.

مرکز نوآوری و سرمایه‌گذاری گروه دیجی‌کالا که در سال ۹۶ تاسیس شد، تا به امروز روی ۴۴ استارت‌آپ در حوزه‌های مد و فشن، بازی، زیبایی، فناوری‌های مالی، سرویس‌های تجارت الکترونیکی، آموزش، فضای ابری، مدیریت هوشمند ناوگان، لجستیک هوشمند، خانه هوشمند، ورزش و تکنولوژی بازاریابی سرمایه‌گذاری کرده است.

حوزه‌‎های سرمایه‌گذاری‌ دیجی‌نکست در سال ۱۴۰۱ با توجه به استراتژی‌های این مجموعه عبارت است از: تجارت الکترونیکی، تجارت اجتماعی (Social Commerce)، خدمات و راهکارهای ابری، هوش مصنوعی، کلان‌داده و تحلیل داده، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، لجستیک هوشمند، تکنولوژی‌های بازاریابی، بلاک‌چین، اینترنت اشیا، مد و فشن، روباتیک و فناوری‌های مالی.

https://pvst.ir/cu4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو