skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توثیق الکترونیکی در اپلیکیشن ایوا رونمایی شد

۵ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

وثیقه الکترونیکی

امکان صدور وثیقه و دریافت تسهیلات به صورت برخط از طریق سامانه توثیق الکترونیکی هوشمند با سرویس «نشان بانک» بانک ملی ایران در اپلیکیشن ایوا فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، فاز نخست سامانه توثیق الکترونیکی هوشمند با نام «ستاره» با ابلاغ بانک مرکزی و در سازمان بورس اوراق بهادار رونمایی شد و از این پس متقاضیان تسهیلات می‌توانند از طریق سرویس «نشان‌بانک» در اپلیکیشن ایوا نسبت به انجام مراحل توثیق سهام خود اقدام کنند.

در فاز نخست سامانه «ستاره» متقاضیان تسهیلات می‌توانند انواع دارایی‌های خود از جمله سهام و انواع اوراق بهادار را به عنوان وثیقه برای ارائه به نهادها، بانک‌ها و سایر دستگاه‌های میزبان معرفی کنند. مهم‌ترین ویژگی سامانه توثیق الکترونیکی هوشمند این است که فرآیند وثیقه‌گذاری برای اخذ تسهیلات و ضمانت‌نامه‌های بانکی به سهولت و با استفاده از سرویس «نشان ‌بانک» در اپلیکیشن ایوا صورت آنلاین انجام می‌شود.

متقاضیان تسهیلات می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن ایوا و از طریق خدمت «نشان‌بانک» مراحل گواهی امضای دیجیتالی، انتخاب سهام مورد نظر برای توثیق، میزان وثیقه و مرحله احراز هویت برای دسترسی به سهام انتخاب شده را کاملا به صورت غیرحضوری و برخط انجام دهند.

مراسم رونمایی از سامانه توثیق الکترونیک سهام، امروز (۵ مرداد) با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، دادستان کل کشور، مدیران ارشد بانک ملی ایران و شرکت پرداخت الکترونیکی سداد در محل سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار و امکان بهره‌برداری از این خدمت برای متقاضیان از طریق سرویس «نشان‌بانک» در اپلیکیشن ایوا فراهم شد. همچنین دریافت کنندگان تسهیلات می‌توانند اعتبار دریافت شده را از طریق کارتخوان‌های پرداخت الکترونیک سداد که متصل به بانک ملی ایران هستند، استفاده کنند.

https://pvst.ir/ctm

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو