skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پادرو برای توسعه کسب‌وکارهای اینستاگرامی، کمپ برگزار می‌کند

۵ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پلتفرم پادرو به منظور کمک به توسعه کسب‌وکارهای اینستاگرامی و رشد فروشندگان آن، کمپینی ویژه به نام «سوپرکمپ» برگزار می‌کند.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، سوپرکمپ پادرو یک دوره عملی،آموزشی با همکاری مدرس‌های حرفه‌ای در حوزه فروشگاه‌های اینستاگرامی است که در صفحه اختصاصی سوپرکمپ پادرو برگزار می‌شود. پادرو برای کمک به توسعه کسب‌وکارهای اینستاگرامی این کمپین را برگزار می‌کند و به افرادی که حق اشتراک پادروشاپ و بسته آموزشی را خریداری کنند، به صورت رایگان جواز حضور در رویداد سوپرکمپ تعلق می‌گیرد.

این دوره از ابتدای مردادماه آغاز شده و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت. مباحث سوپرکمپ عبارت است از: آموزش اینستاگرام، تولید محتوا، بازاریابی و فروش، مدیریت مالی کسب‌وکار و تبلیغات در اینستاگرام. هدف اصلی از این رویداد کمک به افزایش فروش و آشنایی بیشتر با راهکارهای اصولی مدیریت کسب‌وکار است.

برای حضور در این کمپین، لازم است فروشندگان با صفحه کاری خودشان صفحه اختصاصی سوپرکمپ را دنبال و بسته حق عضویت ۶ ماهه پادروشاپ و بسته آموزشی سوپرکمپ را با تخفیف ویژه ۵۰ درصدی خریداری کنند. پس از آن همکاران تیم پادرو با فروشندگان تماس می‌گیرند  و توضیحات مرتبط با فعال‌سازی بسته آموزشی را ارائه می‌دهند.

پادرو یکی از پلتفرم‌های فعال در حوزه فروش و ارسال سفارشات آنلاین سرزمین هوشمند پاد است و با امکاناتی که در اختیار فروشگاه‌های اینستاگرامی قرار می‌دهد، به آنها در مدیریت و ارسال سفارش‌ها کمک می‌کند.

https://pvst.ir/ctj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو