skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صندوق توسعه فناوری‌های نوین می‌خواهد شریک هوشمند کسب‌وکارها باشد

سمانه سمیع تحریریه

۴ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

صندوق

صندوق توسعه‌ فناوری‌های نوین می‌خواهد به عنوان شریک هوشمند کسب‌وکارها به کمک همکاری با بانک‌ها، تامین مالی برای کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و فناور را آسان‌تر کند.

به گزا‌رش پیوست، محمد کلاهی مدیر اعتبارات و تجاری‌سازی صندوق توسعه فناوری‌های نوین می‌گوید: حضور ما در چهاردهمین نمایشگاه صنایع مالی (بورس، بانک‌، بیمه) در جهت همکاری‌ و هم افزایی‌های تنگاتنگی است که با بانک‌ها درخصوص تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان و فناور داریم. او همچنین افزود: صندوق در حال حاضر در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، موفق به عقد تفاهمنامه با ۱۵ بانک شده است.

کلاهی درباره صندوق‌ توسعه فناوری‌های نوین توضیح می‌دهد: صندوق در سال ۸۶ با هدف حمایت از شرکت‌های فناور و شریک هوشمند کسب‌وکارها فعالیت‌های خود را آغاز کرد و در حال حاضر موفق به ارائه انواع خدمات نوین مالی به بیش از ۲۰۰۰ شرکت دانش بنیان و فناور در سراسر کشور شده است.

کلاهی می‌گوید صندوق توسعه فناوری‌های نوین می‌خواهد تسهیل‌گر امور مالی کسب‌وکارها باشد.

تسهیلات خدمات اصلی صندوق است

کلاهی می‌گوید صندوق توسعه فناوری‌های نوین قصد دارد تسهیل‌گر تامین مالی کسب‌وکارها در راستای تجاری سازی و توسعه بازار محصولات دانش بنیان  و شکوفایی حوزه فناور در کشور باشد. اوخدمت اصلی صندوق نوین را تامین مالی شرکت‌ها و کسب‌وکارها می‌داند و می‌گوید: در حال حاضر انواع تسهیلات و ضمانتنامه توسط صندوق ارائه می شود و صندوق در سال‌های اخیر با اضافه کردن تعدادی شرکت همکار قصد دارد هدفمند‌تر از گذشته به حمایت از کسب‌وکارها بپردازد.

مدیر اعتبارات و تجاری‌سازی صندوق توسعه فناوری‌های نوین در نهایت معتقد است با اعتمادی که در سال‌های اخیر به نقش موثر صندوق‌های پژوهش فناوری در کشور شده است، تاکنون صندوق با ۱۵ بانک تفاهمنامه همکاری منعقد کرده و به عنوان نهاد همکار و درگاه ورود بانک‌ها به شرکت‌های دانش‌بنیان و حوزه فناوری کشور گام برداشته است. علاوه بر اینکه صندوق توسعه فناوری‌های نوین در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با بانک ملی نیز قرارداد همکاری امضا نموده است.

https://pvst.ir/ct9
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو