skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

هفدهمین رویداد فیناپ با محوریت BNPL و آینده پرداخت‌های اعتباری برگزار می‌شود

۲۸ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

هفدهمین رویداد فیناپ پنجشنبه ۶ مرداد به موضوع BNPL و آینده پرداخت‌های اعتباری می‌پردازد و اسنپ‌پی در این رویداد از جدیدترین محصول خود در حوزه BNPL رونمایی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فیناپ، BNPL به مفهوم «اکنون بخر، بعداً پرداخت کن» نوعی سرویس اعتباری است که در آن افراد پس از اعتبارسنجی در شرکت‌های لندتک می‌توانند اقدام به خرید محصول یا خدمت مورد نیاز کنند. فیناپ هم در هفدهمین رویداد خود به تحلیل و بررسی این موضوع می‌پردازد.

حسین مرادی بنیان‌گذار تضمین‌چی، حامد قنادپور مدیرعامل تارا، محسن عزیزی مشاور ارشد مدیرعامل شرکت عصرامین کارآفرین، ماکان سپهری مدیر بانکداری دیجیتالی بانک خاورمیانه، مجید حسامی مدیرعامل اسنپ‌پی، محمدحسین کاشی مدیرعامل پرداخت‌الکترونیک سداد، احمد افتخاری مدیرعامل تالی، هومن امینی مدیرعامل دیجی‌پی و محمد فرجود مدیرعامل هلدینگ فناوری بانک تجارت ارائه‌هایی در این رویداد خواهند داشت. میلاد منشی‌پور مدیرعامل و هم‌موسس تپسی و وحید شامخی عضو هیات‌مدیره شرکت مشاوره مدیریت ایلیا هم قرار است گزارشی در خصوص وام و اعتبار ارائه کنند.

در بخشی از این رویداد هم پنل کسب‌وکارهای لندتک و حوزه اعتباردهی با رویکرد توسعه کسب‌وکارهای لندتک و تاثیر آن بر اقتصاد ایران با حضور امیر حق‌رنجبر مدیرعامل لندو، نازنین دانشور مدیرعامل تخفیفان، و حسام خواجه‌پور معاون کسب‌وکار پرداخت‌الکترونیک سداد برگزار می‌شود.

مهران محرمیان معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، امیرحسین داودیان معاون مشتریان بانکداری شخصی بانک تجارت، علیرضا ماهیار معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران، امید ترابی مدیرعامل دیار دیجیتال، آرش بابایی مدیرعامل ارتباط‌فردا و رسول قربانی سردبیر راه پرداخت، صادق فرامرزی صاحب‌نظر حوزه بانکداری دیجیتالی و امیر ناظمی عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور هم در پنل‌هایی جداگانه به بیان نظریات و تجربه‌های خود در این حوزه می‌پردازند. ‌‌اسنپ‌پی نیز در این رویداد قرار است از جدیدترین محصول خود رونمایی کند.

هفدهمین رویداد فیناپ پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ از ساعت ۱۲ الی ۲۰ با تعداد محدود شرکت‌کننده برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند هم به‌ صورت حضوری و هم آنلاین در رویداد شرکت کنند. این رویداد به‌ صورت زنده از آپارات و اینستاگرام فیناپ هم پخش خواهد شد.

https://pvst.ir/crp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو