skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

لندو می‌خواهد میانگین وام‌دهی به کاربران خود را به ۳ روز برساند

۲۸ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

لندو می‌خواهد میانگین وام‌دهی به کاربران خود را به سه رور برساند، این میانگین در حال حاضر ۴.۷ روز است.

به گزارش روابط‌عمومی لندو، بعد از گذشت دو ماه از رونمایی طرح جدید اعطای وام کاملاً آنلاین در این شرکت، میانگین سرعت دریافت وام از لحظه ثبت درخواست تا دریافت، در تیر ۱۴۰۱ به ۴.۷ روز رسیده است و لندو در تلاش است این میانگین را به سه روز برساند.

بر اساس داده‌های تحلیلی لندو، سرعت ارائه وام به درخواست‌دهندگان در تیر ۱۴۰۱ به میانگین ۴.۷ روز رسید. این شرکت پیش از این توانسته بود با استفاده از دو مفهوم حقوقی جدید یعنی «سفته الکترونیکی» و «امضای الکترونیکی» تمام مراحل وام‌دهی را آنلاین کند.این طرح از مزایایی مثل «راحت‌تر شدن مراحل ثبت درخواست برای کاربر»، «صفر شدن میزان مصرف کاغذ و کمک به محیط‌زیست» و «کاهش ترددهای غیرضروری برای خرید و امضای سفته» برخوردار است.

همچنین تحلیل‌های صورت‌گرفته در لندو نشان می‌دهد کسانی که تیر ۱۴۰۱ ثبت‌نام موفقیت‌آمیز داشتند، به طور میانگین طی ۴.۷ روز وام خود را دریافت کرده‌اند. هرچند تعداد زیادی از مشتریان، در عرض سه روز وام خود را دریافت کرده‌اند، ولی ابزارهایی مثل سفته و امضای الکترونیکی برای برخی تازگی دارد و برای همین استفاده از آنها فعلاً کمی زمان‌بر است و لندو می‌خواهد با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات قیمتی، میانگین سرعت ارائه وام را بالا ببرد و رکورد خود را با آموزش همگانی بیشتر و با توجه به زیرساخت‌های موجود به سه روز برساند.

همچنین لندو وام‌های خود را تنها با پشتوانه سفته ارائه می‌دهد و از کاربران چک دریافت نمی‌کند. با این شرایط لازم نیست کاربران درگیر روند گاه غیرممکن دریافت دسته‌چک از بانک و ارائه آن به شرکت وام‌دهنده شوند.

https://pvst.ir/crm

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو