skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ازکی‌وام با ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار وارد حوزه اعتباردهی خرد شد

۲۶ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ازکی‌وام با ازکی‌پی و بودجه‌ای بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان وارد حوزه اعتباردهی خرد شد. ازکی‌پی این امکان را به افراد و سازمان‌ها می‌دهد که با حذف فرایندهای پیچیده تا سقف معینی اعتبار بگیرند و هزینه آن را در مدت معینی پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی ازکی‌وام، درحال‌حاضر ارائه خدمت BNPL که با شعار «الان بخر، بعدا پرداخت کن» شناخته شده، با هدف تسهیل بیشتر در استفاده افراد از خدمات مالی، مورداستقبال کسب‌وکارهای فناوری‌های مالی هم قرار گرفته است. ازکی‌وام این خدمت جدید خود را با نام ازکی‌پی وارد فاز اجرایی کرده و بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار خرد در دسترس تمام متقاضیان در سراسر کشور قرار داده است.

فعال‌سازی برای ۲۰۰۰ کاربر سازمانی

در اولین مرحله، ازکی‌پی ۲ هزار اعتبار خرد به کاربران سازمانی و ۶۰ هزار اعتبار خرد به کاربران عادی ارائه می‌دهد. در اعتبار خرد سازمانی افراد می‌توانند تا سقف ۱۰ میلیون و در اعتبار خرد عادی تا سقف یک میلیون تومان خرید اعتباری انجام دهند. البته این رقم در مراحل بعد قابل‌افزایش خواهد بود. به‌علاوه اعتبار اولیه‌ای که به هر فرد داده می‌شود، به‌صورت پلکانی در دفعات بعد بالاتر خواهد رفت. سازوکار این افزایش اعتبار هم به‌صورت کاملا شفاف به مشتریان اعلام می‌شود.

هدف ازکی‌وام با ارائه این خدمت، امکان انتخاب گسترده‌تر در خرید اعتباری است تا افراد بتوانند تمام کالاها و خدمات موردنیاز خود را از دسته‌بندی‌های مختلف تهیه کنند. در ازکی‌پی افراد می‌توانند با دریافت این اعتبار، کالا یا خدمت موردنظر خود را در دسته‌های مختلفی مانند گردشگری و سفر، مد و پوشاک و کالاهای تندمصرف خریداری کنند. برای استفاده از این خدمت نیازی به طی کردن مراحل پیچیده نیست؛ متقاضیان می‌توانند این اعتبار را تنها ازطریق یک اعتبارسنجی آنلاین که نیازی به امضای هیچ سندی ندارد، دریافت کرده و اقساط آن را در طول هفته‌ها و ماه‌ها پرداخت کنند. ثبت‌نام برای دریافت اعتبار در ازکی‌پی صرفا با کد ملی و شماره تماسی به نام فرد انجام می‌شود.

پرداخت هزینه در ۵ قسط

برای نحوه بازپرداخت ازکی‌پی شرایط مختلفی را درنظر گرفته، در حالت اول افراد می‌توانند اعتبار مصرف‌شده را آخر ماه بدون سود و کارمزد پرداخت کنند، اعتبار این دسته به‌سادگی مجددا شارژ می‌شود. در حالت دوم افراد با پرداخت حداقل ۲۰ درصد از اعتبار مصرف‌شده، مابقی اعتبار تسویه‌نشده را در طول حداکثر پنج ماه با کارمزد ۲ درصد پرداخت می‌کنند. چشم‌انداز ازکی‌وام درراستای افزایش دسترس‌پذیری خدمات اعتباری، فراهم کردن امکان مقایسه و تنوع در خرید است.

https://pvst.ir/crh

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو