skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اولین کنگره موبایل ایران مهرماه برگزار می‌شود

۲۵ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کنگره موبایل ایران

اولین کنگره موبایل ایران در سه بخش نمایشگاه، تندیس ستاره‌ها و زیست بوم موبایل از تاریخ ۷ تا ۱۰ مهر در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی، این انجمن در نظر دارد با هدف توسعه بازار زنجیره تامین و عرضه تلفن همراه کشور و همچنین ایجاد همگرایی بین صنعت و دانش، اولین دوره از کنگره موبایل ایران را برگزار کند.

یکی از اهداف مهم این کنگره معرفی بخش‌های مختلف زنجیره موبایل و برقراری ارتباط بین تامین‌کنندگان و توزیع‌کنندگان موبایل در سراسر کشور است. قطعا با نزدیک شدن حلقه‌های این زنجیره و ایجاد تعاملات سازنده، شاهد پایداری در تامین، توزیع و نهایتا تعادل عرضه و تقاضا در سطح خورده فروشی خواهیم بود.

همچنین نمایش دستاوردهای فعالان این صنعت در زمینه ارائه خدمات پس از فروش، تولید موبایل و نرم‌افزارهای کاربری موبایل بومی، استارت‌آپ‌های دانش‌بنیان و خدمات ارزش افزوده بر بستر موبایل از دیگر اهداف این جشنواره خواهد بود.

برگزاری پنل‌های تخصصی ویژه فعالان اقتصادی و بازرگانان، سمینارهایی با هدف معرفی فناوری‌های ویژه مصرف‌کنندگان، بخش معرفی دستاوردها و توانمندی‌ها، معرفی تازه‌های تکنولوژی و بخش خدمات دولت همراه، از دیگر بخش‌های مهم این کنگره محسوب می‌شوند. نحوه ثبت‌نام جهت حضور در کنگره موبایل ایران به زودی اعلام خواهد شد.

https://pvst.ir/crb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو