skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

عدم شناخت کافی مشتریان دلیل ری‌برندینگ سپ بود

عاطفه چوپان نویسنده میهمان

۲۴ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سپ پرتراکنش‌ترین شرکت صنعت پرداخت خاورمیانه و قاره آفریقا

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش که از این پس با نام سپ شناخته می شود و به تازگی از برند جدید خود رونمایی کرده است، ارتقای سطح آگاهی و شناخت مشتریان اصلی سپ از برند را یکی از عوامل مهم این ری‌برندینگ اعلام کرد.

به گزارش پیوست، حسین واعظ قمصری در خصوص چرایی ری‌برندینگ، گفت: شاید سپ در میان بازیگران صنعت، برند شناخته شده‌ای باشد ولی سطح آگاهی و شناخت مشتریان اصلی سپ یعنی پذیرندگان و دارندگان کارت فاصله قابل توجهی با حد مورد انتظار سپ از جایگاه برند سپ داشت.

حسین واعظ قمصری، مدیر عامل سپ
حسین واعظ قمصری، مدیر عامل سپ

او ادامه داد: علاوه بر این با توجه به نقاط قابل بهبودی که در المان‌های بصری لوگوی فعلی وجود داشت تصمیم بر آن شد که پروژه ری‌برندینگ سپ به صورت یکپارچه و در سطح تمامی محصولات سپ اجرایی شود.

قمصری گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته از سطح شناخت مشتریان سپ از برند فعلی، اعتقاد ما بر این است که ری‌برندینگ سپ مشکلات و چالش‌های فعلی سپ در حوزه استراتژی‌های بازاریابی و ارتباط آن با برند را مرتفع خواهد ساخت و ارتباطات مدنظر سپ با مشتریان اصلیش را تسهیل خواهد کرد. به طور مشخص یکی از دلایل شکل‌گیری پروژه ری‌برندینگ سپ حل مشکلات فعلی در حوزه برند و افزایش اثربخشی برنامه های بازاریابی سپ در آینده خواهد بود.

مدیرعامل سپ گفت: یکی از دلایل پروژه‌های ری‌برندینگ می‌تواند موارد یاد شده باشد ولی در سپ به دلیل دیگری این پروژه اجرایی شد. در ۱۹ سال گذشته تمرکز سپ همواره روی نیازهای مشتریان و خلق راهکارهای جدید و توسعه بازار بوده است و به برند به عنوان یکی از عناصر مهم در استراتژی‌های بازاریابی کمتر توجه شده بود.

او افزود: با توجه به تحقیقات میدانی صورت گرفته از سطح شناخت مشتریان سپ در خدمات و محصولات مختلف سپ و تحلیل داده‌های استخراج شده، شکاف موجود با سطح مورد انتظار از هویت برند فعلی، باعث شد تا پروژه ری‌برندینگ سپ تعریف و اجرا شود.

 

https://pvst.ir/cr0
عاطفه چوپاننویسنده میهمان

  خبرنگاری را از سال ۱۳۹۱ و با سرویس اقتصادی ایسنا «خراسان رضوی» شروع کردم. پنج سال بعد و با اتمام دوره دانشجویی همکاری با مجموعه‌های مختلفی از جمله دنیای اقتصاد، روزنامه خراسان و شرکت خدمات روابط عمومی رادکان را تجربه کردم. یک سال مدیر رسانه شورای شهر مشهد بودم و از رسانه یک قدم عقب کشیدم و با فعالیت در روزنامه شهرآرا دوباره به خانه برگشتم. سه سال بعد و پس از مهاجرت به تهران به تجارت‌نیوز رفتم و بعد به نوشتن پرونده‌های اجتماعی در هفته‌نامه تجارت‌فردا مشغول شدم و حالا با افتخار عضوی از خانواده پیوستم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو