skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فناوری

تحریریه پیوست

در رویداد نسل جدید کلاینت‌های اداری مطرح شد؛ مجازی‌سازی کامپیوتر‌‌ها، آینده سخت‌افزاری سازمان‌ها

تحریریه پیوست

۱۶ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۱

تولد سی سالگی بهین

شرکت بهین تکنولوژی به مناسبت سی‌امین سالگرد خود، رویدادی تخصصی برای بررسی تکنولوژی‌های نوین با رویکرد نسل جدید کلاینت‌های اداری برگزار کرد.

 به گزارش روابط عمومی بهین تکنولوژی، در رویداد ۳۰ سالگی این مجموعه کمپانی ATRUST طی سخنرانی نماینده خود در این رویداد، از بهین تکنولوژی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مشتریان خود در کنار متا (فیس‌بوک سابق) و مک‌دونالد نام برد و این شرکت را به عنوان نماینده انحصاری خود در ایران معرفی کرد.

حمید توسلی، مدیرعامل بهین تکنولوژی، نیز با اشاره به چشم‌انداز مجموعه، به دستاوردهای حاصل‌شده طی سه دهه فعالیت اشاره کرد و دغدغه خود را تامین نیاز بخش‌های مختلف کسب‌و‌کارها، منطبق با جدیدترین و به‌روزترین تکنولوژی‌های پیشرو جهانی همراه با ارائه خدمات دانست.

در این نشست، متخصصان حوزه IT کشور در زمینه جدیدترین تکنولوژی‌ها، مزایا و معایب هر یک و ترندهای جهانی و پیشرو به بحث و تبادل نظر پرداختند.

از مهم‌ترین بخش‌های این رویداد، می‌توان به رونمایی از جدیدترین محصولات بهین تکنولوژی در حوزه IT متناسب با نیاز سازمان‌ها، ادارات، بیمه و بانکداری و با تکیه بر دو مفهوم مدیریت مرکزی اطلاعات و امنیت اشاره کرد.

در انتهای برنامه نیز پنل بیان تجربه‌ها با حضور مدیران فروش و بازاریابی این شرکت، شکل گرفت و این مدیران از تجربیات کاری خود با مشتریان متفاوت و چالش‌های خود گفتند.

https://pvst.ir/cpv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو