skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو هستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تاریخ برگزاری الکامپ بیست‌وششم تغییر کرد

الهه صالحی عضو تحریریه

۷ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : 1 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

الکامپ بیست‌وششم که تا پیش از این قرار بود ۱۱ تا ۱۴ مرداد ماه برگزار شود، قرار است یک روز زودتر و از ۱۰ تا ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ برگزار شود.

به گزارش پیوست، بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ قرار است بعد از دوسال لغو و بارها تعویق در مرداد ماه امسال برگزار شود. پیش‌تر تاریخ ۱۱ تا ۱۴ مرداد برای برگزاری آن اعلام شده بود اما حالا قرار است این نمایشگاه با تعجیلی یک روزه از ۱۰ تا ۱۳ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای علاقمندان، متخصصان و صاحبان کسب‌وکارها باشد.

 

 

برای بوکمارک این نوشته

https://pvst.ir/cnl
الهه صالحیعضو تحریریه

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید. رسانه‌ای که حالا و در برهه فعلی به خانه من، نورافکن من و صحیح‌ترین جا برای من تبدیل شده است.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  *

  Back To Top
  جستجو