skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌و‌کار

تحریریه پیوست

مدیر‌عامل آپسان: هدف ما میسر کردن خرید اعتباری برای همه مردم است

تحریریه پیوست

۷ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

احمد افتخاری و امید ترابی

احمد افتخاری، مدیرعامل آپسان می‌‌گوید که هدف این مجموعه میسر کردن خرید اعتباری برای همه مردم و همه اقشار جامعه است تا بتوانند بخشی از دغدغه‌های اقتصادی خانوار ایرانی را برطرف کنند.

به گزارش روابط عمومی آپسان، احمد افتخاری که تا پیش از این مسئولیت قائم مقامی آپسان را برعهده داشت، به عنوان مدیرعامل این مجموعه معرفی شد. پیش از این امید ترابی مدیرعامل این مجموعه بود که به عنوان نماینده شرکت توسن، رئیس هیات مدیره آپسان و مدیرعامل شرکت تازه تاسیس توسن دیجیتال (دیار) اعلام شد.

افتخاری  اعتبار تالی را راه‌حل مدرن رفع مشکلات اعطای تسهیلات سنتی بانک‌ها دانست و گفت: «ما درصدد هستیم تا خرید اعتباری را برای همگان میسر کرده و از این راه بتوانیم گامی موثر در جهت رفع بخشی از دغدغه‌های اقتصادی خانوارهای ایرانی برداریم؛ برای این منظور و تا این لحظه، زیرساخت‌های لازم را به وجود آوردیم و همچنین گسترش شبکه‌ نمایندگان و پذیرندگان را در دستور کار داریم.»

مدیر عامل آپسان در ادامه افزود: «ما در نظر داریم تا تنوع محصولات خود را بالا ببریم. برای این منظور، مقدمات طراحی، اجرا و تکمیل محصولات مکمل مانند کارت اعتباری فیزیکی، تادانو (خرید اقساطی)، کیف پول نقدی و … را جزو اولویت‌های آپسان قرار داده‌ایم.»

https://pvst.ir/cnj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو