skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آمادگی سداد برای ارائه همزمان اینماد و درگاه پرداخت اینترنتی

۲۸ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت پرداخت الکترونیک سداد برای ارائه همزمان اینماد و درگاه پرداخت اینترنتی از طریق پنجره واحد تجارت الکترونیکی به متقاضیان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت با هدف ایفای مسئولیت خود در بهینه‌سازی و تسریع فرایندهای حوزه پرداخت بر اساس رویکرد تعاملی خود با نهادهای متولی، از چندی پیش در یک همکاری نزدیک با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اقدام به پیاده‌سازی و تست وب‌سرویس اینماد و پنجره واحد تجارت الکترونیکی کرده است.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی طی یک فراخوان از تمامی شرکت‌های پرداخت‌یار و پرداخت دعوت کرد تا به وب‌سرویس اینماد و پنجره واحد تجارت‌الکترونیکی متصل شوند و در پی این اتصال کسب‌وکارها می‌توانند همزمان با ثبت درخواست اینماد اقدام به دریافت درگاه پرداخت کنند.

از این به بعد کسب‌وکارها هنگام دریافت نماد اعتماد الکترونیکی‌ می‌توانند به‌ صورت مستقیم درگاه پرداخت اینترنتی نیز دریافت کنند و با توجه به هماهنگی‌های انجام‌شده میان شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با ثبت درخواست اینماد، دیگر نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات برای دریافت درگاه پرداخت نیست.

با فراهم آمدن این بستر، متقاضیان درگاه اینترنتی می‌توانند به‌ محض انتخاب شرکت خدمات پرداخت یا پرداخت‌یار مورد نظر از فهرست شرکت‌های متصل به پنجره واحد، ضمن ارسال اطلاعات احرازشده هویت، دامنه، تلفن ثابت و همراه، ایمیل، نشانی، نوع فعالیت، کد‌رهگیری مالیاتی و غیره بدون نیاز به ورود مجدد اطلاعات، امکان ثبت درخواست درگاه اینترنتی را پیدا کنند.

https://pvst.ir/ck6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو