skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وام بدون ضامن ویپاد به همه پرداخت می‌شود

عاطفه چوپان نویسنده میهمان

۲۵ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

ویپاد با راه‌اندازی طرح پشتوانه، آنلاین، بدون ضامن و وثیقه در کمتر از پنج دقیقه به عموم کاربران خود وام می‌دهد.

به گزارش پیوست، ویپاد از بهمن ‏سال گذشته، ارائه خدمات «الآن بخر، بعداً پرداخت کن» (BNPL) خود را در قالب طرح پشتوانه و با هدف توسعه فراگیری مالی و دسترسی همگانی به خدمات پایه بانک پاسارگاد، آغاز کرده بود.

از هفته گذشته ویپاد خدمات خود را به صورت عمومی در اختیار تمام متقاضیان از سراسر کشور قرار داده است. به این ترتیب که تمامی افرادی که در ویپاد افتتاح حساب کرده باشند، در صورت نداشتن بدهی و چک برگشتی، می‌توانند به صورت آنلاین، بدون ضامن و صرفاً مبتنی بر اعتبارسنجی، ظرف حداکثر پنج دقیقه، از ویپاد تسهیلات خرد (تا سقف سه میلیون تومان اعتبار) دریافت کنند.

روال کلی تسویه این نوع تسهیلات نیز به این ترتیب خواهد بود که پس از دریافت تسهیلات، مدت‌زمان مشخصی (بسته به مبلغ تسهیلات بین یک تا سه هفته) به عنوان مهلت مصرف این تسهیلات لحاظ شده و پس از پایان آن، صورت‌حسابی از سوی ویپاد صادر و در اختیار کاربر قرار داده خواهد شد.

مهلت پرداخت این صورت‌حساب یک ماه است که بسته به مبلغ تسهیلات، از سوی کاربر تا سه ماه قابل تمدید است. اعتبار این تسهیلات در تمامی فروشگاه‌‏های مجهز به کارتخوان در سراسر کشور و نیز تمامی فروشگاه‌‏های اینترنتی قابل استفاده خواهد بود و از این جهت، محدودیتی در استفاده از این اعتبار برای کاربران وجود نخواهد داشت.

ویپاد محصولی از بانک پاسارگاد است و علاوه بر امکان برخورداری از تسهیلات خرد مصرفی، امکان افتتاح حساب دیجیتالی بانک پاسارگاد، دریافت کارت مجازی بانک پاسارگاد، دریافت کارت نقدی فیزیکی بانک پاسارگاد در آدرس دلخواه، صدور و ارسال آنی کارت هدیه و مجموعه متنوعی از خدمات دیگر را در اختیار تمامی هموطنان سراسر کشور قرار می‌‏دهد.

نسخه‌‏‏های مختلف ویپاد (تحت وب، اندروید و iOS) از طریق سایت Wepod.ir و فروشگاه‏‌های کافه‌بازار، سیب اپ و… در دسترس علاقه‌مندان به استفاده از این خدمات قرار دارد.

به‌روز رسانی در فروردین ۱۴۰۲:

شرایط دریافت تسهیلات بانکی در ویپاد

همه افراد می‌توانند با نصب اپلیکیشن ویپاد و افتتاح حساب روی آن، بعد از اعتبارسنجی، طی چند دقیقه، مبلغ ۱ میلیون تومان بدون ضامن و وثیقه، وام یا اعتبار پشتوانه دریافت کنند. بعد از بازپرداخت اعتبار ۱ میلیون تومانی، در صورت برخورداری از شرایطی مانند خوش‌حسابی و میزان گردش حساب، امکان دریافت اعتبار ۲ میلیون تومانی فراهم می‌شود. همین‌طور، فعال شدن اعتبارهای ۳، ۴، ۵، ۷ و ۱۰ میلیونی به همین صورت خواهد بود؛ هر پله پس از دریافت اعتبار و بازپرداخت به‌موقع پله قبل و سنجش سایر شرایط فعال می‌شود.

شرایط بازپرداخت تسهیلات ویپاد

بازپرداخت به دو صورت «یکجا» و «مرحله‌ای» قابل انجام است. در بازپرداخت یکجا، بدهی به صورت یکجا و ظرف مدت یک ماه از زمان دریافت اعتبار، توسط کاربر پرداخت می‌شود. در بازپرداخت مرحله‌ای، فرصت تسویه حساب بدهی طی ۱ تا ۴ ماه پس از دریافت اعتبار وجود دارد.

وام ویپاد به چه کسانی پرداخت می‌شود

در زمان فعال‌سازی اعتبار پشتوانه، فرآیند اعتبارسنجی انجام و رفتار مالی کاربر در شبکه بانکی کشور شامل بدهی بانکی، چک برگشتی، مکنا و … بررسی می‌شود. نهایتا اعتبار به کسانی اعطا می‌شود که چک برگشتی یا بدهی بانکی نداشته باشند.

https://pvst.ir/cjr
عاطفه چوپاننویسنده میهمان

  خبرنگاری را از سال ۱۳۹۱ و با سرویس اقتصادی ایسنا «خراسان رضوی» شروع کردم. پنج سال بعد و با اتمام دوره دانشجویی همکاری با مجموعه‌های مختلفی از جمله دنیای اقتصاد، روزنامه خراسان و شرکت خدمات روابط عمومی رادکان را تجربه کردم. یک سال مدیر رسانه شورای شهر مشهد بودم و از رسانه یک قدم عقب کشیدم و با فعالیت در روزنامه شهرآرا دوباره به خانه برگشتم. سه سال بعد و پس از مهاجرت به تهران به تجارت‌نیوز رفتم و بعد به نوشتن پرونده‌های اجتماعی در هفته‌نامه تجارت‌فردا مشغول شدم و حالا با افتخار عضوی از خانواده پیوستم.

  تمام مقالات

  8 نظر

  1. من ازحساب پشتوانه استفاده نکردم ولی پیام اومده نسبت بازپرداخت بدهی استفاده کنین یعنی فقط بایدکارمزدبپردازم یاهمون یه تومن

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو