skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

هشدار انجمن فناوران زنجیره بلوکی: وارد پروژه TNT نشوید

۲۳ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

انجمن فناوران زنجیره بلوکی هشدار داد که توکن TNT به شدت پرریسک بوده و از مردم درخواست کرد با هیچ دلیل و عنوانی وارد این پروژه نشوند.

این انجمن در نامه خود در رابطه با انتشار توکن TNT هشدار جدی داده است: متاسفانه شاهد انتشار توکنی به اسم TNT هستیم که بدون هیچ پشتوانه علمی و حتی سپیدنامه‌ای با همکاری افرادی دارای سابقه غیرشفاف با همکاری خواننده معروف امیرحسین مقصودلو ارائه شده که به شدت ریسک دارد و بهتر است با هیچ دلیل و عنوانی به این پروژه وارد نشوید.

انجمن فناوران زنجیره بلوکی در ادامه اشاره کرده است: بارها هشدار داده شده است که هرگونه وعده پرداخت سود ثابت یا قول دادن برای رشد قیمتی یک دارایی دیجیتالی از مهم‌ترین نشانه‌های ناسالم بودن پروژه و نزدیک بودن خطر کلاهبرداری و بی‌ارزش شدن سرمایه مردم است که چنین وعده‌هایی در این پروژه مشاهده می‌شود.

این نامه هشدار در ادامه با تاکید بر اینکه با توجه به درخواست کاربران این پروژه را بررسی می‌کند و در دسته بسیار پرریسک قرار می‌دهد افزوده است: عواقب هرگونه تبلیغ یا معرفی پروژه‌های پرریسک توسط چهره‌های معروف که مخاطبان زیادی دارند متوجه شخص تبلیغ‌کننده است.

موضوعات مرتبط با بلاک‌چین و دارایی دیجیتالی ابعاد گوناگونی دارند و هر کوین یا توکن می‌تواند نمایانگر یک خدمت، ارزش یا دارایی سنتی باشد. همه این کارکردها به همراه تیم و جامعه توسعه‌دهنده، خدمات و شبکه مرتبط ارزش یک دارایی مبتنی بر فناوری بلاک‌چین را تعیین می‌کند و قبل از انتشار در متنی به نام سپیدنامه اعلام می‌شود.

https://pvst.ir/cj7

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو