skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تپسی سه‌شنبه عرضه اولیه می‌شود

عاطفه چوپان نویسنده میهمان

۲۲ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

عرضه اولیه تپسی

شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس (تپسی) امروز ۲۲ خردادماه اطلاعیه عرضه اولیه خود را منتشر کرد و سه‌شنبه ۲۴ خردادماه به عنوان نخستین استارت‌آپ ایرانی وارد بازار دوم فرابورس خواهد شد.

به گزارش پیوست، عرضه سهام به روش گشایش در نماد معاملاتی «تپسی۱» خواهد بود و تعداد کل سهام شرکت یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون و ۵۲۸ هزار و ۸۰۰ سهم است. متعهد عرضه سهامداران حقیقی و حقوقی و مشاور عرضه، شرکت کارگزاری بانک تجارت است. همچنین شرکت تامین سرمایه کاردان متعهد خرید و بازارگردان اعلام شده است.

دوره سفارش‌گیری و عرضه از تاریخ سه‌شنبه ۲۴ خردادماه است و حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی، یک میلیون و ۴۰۰ هزار سهم خواهد بود.

باید گفت پس از مرحله اول عرضه اولیه به روش گشایش در مرحله دوم نماد «تپسی» به منظور طی مراحل افزایش سرمایه از محل سلب حق تقدم و صرف سهام متوقف خواهد شد. بنابراین، متقاضیان باید آثار ناشی از افزایش سرمایه در میزان مالکیت پس از افزایش سرمایه و نیز توقف نماد برای این موضوع را مدنظر قرار دهند.

ارسال سفارش تنها از طریق ایستگاه‌های معاملاتی (نامک) امکان پذیر خواهد بود. همچنین ۵۰ درصد از سهام خریداری شده در روز عرضه اولیه توسط سرمایه گذاران واجد شرایط تا ۹۰ روز پس از تاریخ عرضه اولیه امکان عرضه نخواهد داشت.

اطلاعیه در خصوص معاملات ثانویه تپسی

معاملات ثانویه در نماد معاملاتی تپسی مادامی که شرکت مذکور در شمولیت شرکت های موضوع ضوابط و شرایط اختصاصی پذیرش سهام شرکت‌های نوپا و فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال باشد صرفا توسط سرمایه‌گذاران حرفه‌ای موضوع تبصره ۱ ماده ۸ مکرر دستورالعمل پذیره‌نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران قابل انجام است.

اطلاعیه عرضه اولیه تپسی در بازار فرابورس ایران
اطلاعیه عرضه اولیه تپسی در بازار فرابورس ایران
اطلاعیه عرضه اولیه تپسی در بازار فرابورس ایران
اطلاعیه عرضه اولیه تپسی در بازار فرابورس ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

https://pvst.ir/cir
عاطفه چوپاننویسنده میهمان

  خبرنگاری را از سال ۱۳۹۱ و با سرویس اقتصادی ایسنا «خراسان رضوی» شروع کردم. پنج سال بعد و با اتمام دوره دانشجویی همکاری با مجموعه‌های مختلفی از جمله دنیای اقتصاد، روزنامه خراسان و شرکت خدمات روابط عمومی رادکان را تجربه کردم. یک سال مدیر رسانه شورای شهر مشهد بودم و از رسانه یک قدم عقب کشیدم و با فعالیت در روزنامه شهرآرا دوباره به خانه برگشتم. سه سال بعد و پس از مهاجرت به تهران به تجارت‌نیوز رفتم و بعد به نوشتن پرونده‌های اجتماعی در هفته‌نامه تجارت‌فردا مشغول شدم و حالا با افتخار عضوی از خانواده پیوستم.

  تمام مقالات

  یک دیدگاه

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو