skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مسترکارت به ۳ میلیارد از کاربرانش امکان خرید مستقیم NFT می‌دهد

۲۱ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

خرید مستقیم NFT با مسترکارت

پرداخت‌های مستقیم از طریق کارت اعتباری برای بازار NFTهای صرافی کوین‌بیس اولین بار در ژانویه امسال بر سر زبان‌ها افتاد. حالا مسترکارت درحال گسترش شبکه پرداخت خود برای بازارهای NFT و Web3 است.

به گزارش پیوست، مسترکارت، غول پرداخت‌های بین‌المللی، اعلام کرد در سال گذشته روی توسعه شبکه پرداخت برای بازارهای NFT کار کرده است. در نتیجه این توسعه، مسترکارت با تعدادی از بازارهای پیشرو NFT همکاری کرده و حالا به حدود ۳ میلیارد کاربر اجازه خرید مستقیم NFT را می‌دهد.

در حال حاضر کاربران برای خرید NFT و شرکت در مناقصه نیاز به رمزارز دارند. با این حال آخرین مشارکت مسترکارت با برخی بازارهای NFT به کاربران این امکان را می‌دهد که فرایند خرید و انتقال رمزارز را دور بزنند و به‌صورت مستقیم اقدام به خرید NFT کنند. همچنین این شرکت اعلام کرده است: اقدام اخیر مسترکارت برای بالابردن دسترسی به رمزارزها و کمک به اکوسیستم NFT برای رشد، نوآوری و جذب علاقه‌مندان انجام شده است.

مسترکارت اعلام کرد با چندین بازار NFT از جمله Immutable X، Candy Digital، The Sandbox (SAND)، Mintable، Spring، Nifty Gateway و ارائه‌دهنده زیرساخت Web3 MoonPay همکاری کرده است.

سرویس خریدNFT با کارت اعتباری و نقدی برای اولین بار در ژانویه سال جاری با مشارکت Coinbase راه‌اندازی شد. این سرویس به کاربران امکان استفاده از کارت‌های اعتباری برای خرید NFT را به‌صورت مستقیم فراهم می‌کرد.

مسترکارت همچنین اعلام کرده است روی بالا بردن امنیت در سطح جهانی برای آخرین گزینه پرداخت کار می‌کند. این شرکت در سال‌های گذشته علاقه شدیدی به بازار رمزارزها و NFTها نشان داده است.

دو شرکت اصلی پردازش پرداخت در دنیا، ویزا و مسترکارت از روزهایی که تراکنش‌های مربوط به رمزارزها را مسدود می‌کردند دچار تغییر در سیاست‌گذاری شده‌اند و در حال حاضر برای تبدیل شدن به ارائه‌دهندگان خدمات مالی پیشرو در فضای غیرمتمرکز به رقابت می پردازند.

https://pvst.ir/cin

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو