skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اختلال سامانه‌های خدمت‌رسانی شهرداری تهران برطرف شد

عاطفه چوپان نویسنده میهمان

۲۰ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

بر اساس اطلاعیه رسمی سازمان فاوای شهرداری تهران اختلال سامانه‌های خدمت‌رسانی شهرداری تهران برطرف شده و این سامانه‌ها هم‌اکنون در دسترس است.

به گزارش پیوست، ۱۲ خردادماه سامانه «تهران من» شهرداری تهران از دسترس خارج شد و روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای، «اختلال عمدی در صفحه داخلی سامانه اینترانتی (داخلی) شهرداری تهران» را تایید و اعلام کرد: «فرایند رفع این اختلال محدود، به سرعت به انجام رسید و در حال حاضر سامانه‌های خدمت‌رسانی شهرداری تهران برای بررسی‌های بیشتر فنی توسط سازمان فاوا، موقتاً از دسترس خارج شده است.»

سرانجام امروز بعد از گذشت بیش از یک هفته سازمان فاوا در اطلاعیه‌ای از رفع اختلال‌ها خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: اختلال به‌وجود آمده در شبکه‌ی شهرداری برطرف شده است. سامانه‌های داخلی نیز پس از حصول اطمینان از امنیت کامل آن‌ها به مرور در حال فعال‌سازی هستند.

در حال حاضر امکان دسترسی به سامانه احراز هویت یکپارچه (SSO)، سامانه مکاتبات اداری، سامانه جامع منابع انسانی (مدیریت یکپارچه سرمایه انسانی، حضور و غیاب سازمان‌ها و شرکت‌ها، حضور و غیاب مناطق ۲۲گانه و ستاد، حقوق و دستمزد و میز کار الکترونیکی کارکنان)، سامانه جامع شهرسازی (ماده صد، بازدید ممیزی، املاک و مستغلات و فضای سبز (ماده۷)) و سامانه جامع معاملات فراهم شده است.

https://pvst.ir/cii
عاطفه چوپاننویسنده میهمان

  خبرنگاری را از سال ۱۳۹۱ و با سرویس اقتصادی ایسنا «خراسان رضوی» شروع کردم. پنج سال بعد و با اتمام دوره دانشجویی همکاری با مجموعه‌های مختلفی از جمله دنیای اقتصاد، روزنامه خراسان و شرکت خدمات روابط عمومی رادکان را تجربه کردم. یک سال مدیر رسانه شورای شهر مشهد بودم و از رسانه یک قدم عقب کشیدم و با فعالیت در روزنامه شهرآرا دوباره به خانه برگشتم. سه سال بعد و پس از مهاجرت به تهران به تجارت‌نیوز رفتم و بعد به نوشتن پرونده‌های اجتماعی در هفته‌نامه تجارت‌فردا مشغول شدم و حالا با افتخار عضوی از خانواده پیوستم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو