skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تخصیص ۲۰ میلیون تومان اعتبار پادیومی به استارت‌آپ‌ها

۱۸ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

بازارچه API پادیوم در راستای ماموریت خود، یعنی حمایت از ایده‌ها و استارت‌آپ‌های نوپا، مبلغ ۲۰ میلیون تومان اعتبار پادیومی به ۵۰۰ استارت‌آپ شرکت‌کننده در رویداد اختصاص داد.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، در چهلمین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، رویداد گام دوم با حضور هزار گروه پژوهشی و زیرساخت، هزار ایده و استارت‌آپ و هزار شرکت فناور و خلاق، برگزار شد.

این رویداد با حمایت هلدینگ فناپ و پلتفرم پادیوم به نمایندگی از سرزمین هوشمند پاد برگزار و طی آن به بیش از ۵۰۰ استارت‌آپ شرکت‌کننده، اعتبار پادیومی اعطا شد.

اعتبار ۲۰ میلیون تومانی از زمان ثبت‌نام و از زمان درخواست، برای استفاده از خدمات پادیوم مثل سرویس‌های بانکداری باز بانک پاسارگاد، خدمات پرداختی و درگاه، حساب دیجیتالی، تسویه و بازگشت وجه، سرویس‌های احراز هویت، هوش مصنوعی، تطبیق چهره، تبدیل صوت و متن، ارسال مرسوله و… به مدت شش ماه برای استارت‌آپ‌های انتخاب‌شده قابل استفاده خواهد بود.

پادیوم

پادیوم بازارچه‌ای برای رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی (API) و خدمات دیجیتالی در سرزمین هوشمند پاد است که از طریق آن کسب‌وکارها می‌توانند از سرویس‌ها و خدمات و محصولات مختلف آماده و ارائه‌شده استفاده کرده و امور برنامه‌نویسی و توسعه فنی خود را تسهیل کنند.

https://pvst.ir/ci7

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو