skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

الکامپ ۱۱ تا ۱۴ مردادماه برگزار می‌شود

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۱۸ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

الکامپ

الکامپ بیست‌وششم پس از چندین بار تعویق به دلیل کرونا، از روز سه‌شنبه ۱۱ مرداد تا روز جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پیوست، به نظر می‌رسد با فروکش کردن نسبی کرونا بالاخره بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ که در این مدت چندین بار قرار بود برگزار شود و هر بار به دلیل شیوع این ویروس به تعویق افتاد برپا خواهد شد.

در بخش اصلی نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۱، شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مجموعه‌های دانش‌بنیان، فعالان اکوسیستم استارت آپی کشور شامل شرکت‌ها، تیم‌ها و گروه‌ها، اپراتورهای ارتباطی، دستگاه‌های دولتی و اجرایی کشور و فعالان اصلی این حوزه حضور خواهند داشت.

الکامپ بیست‌وششم مرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود
الکامپ بیست‌وششم بعد از چندین بار تعویق از ۱۱ تا ۱۴ مردادماه برگزار می‌شود.

بخش‌های دیگر الکامپ شامل الکام استارز، الکام پیچ، الکام تاکز، الکام جابز، تینو استارز، توان تک، آوردگاه سرمایه و اتاق شتاب نیز پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

ثبت‌نام متقاضیان از روز شنبه ۲۱ خردادماه تا ۴ تیر ادامه خواهد داشت.

https://pvst.ir/ci5
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو