skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مسیریاب نشان از ویژگی «رادار» برای سفرهای جاده‌ای رونمایی کرد

۱۱ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

قابلیت‌های جدید نشان

نقشه و مسیریاب نشان اعلام کرد در نسخه جدید خود چند قابلیت کلیدی برای سفرهای جاده‌ای اضافه کرده است. مهم‌ترین این قابلیت‌ها «رادار جاده‌ای» است که هنگام سفر اطلاعاتی را به شکل خودکار به کاربر نمایش می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی نشان، ویژگی جدید «رادار جاده‌ای» نشان به کاربرانی که در جاده و مسیر سفر هستند این امکان را می‌دهد تا حین مسیریابی به اطلاعات مهم مسیر پیش‌‌ رو شامل شهر بعدی، توقفگاه یا پمپ بنزین بعدی دسترسی پیدا کنند.

این قابلیت به صورت اتوماتیک، زمانی که مسیر کاربر در جاده و سفر بین‌شهری باشد، فعال می‌شود و در بالای صفحه قرار می‌گیرد تا اطلاعات مفیدی از مسیر ارائه دهد.

در نسخه‌ جدید نشان دو ویژگی کاربردی برای مسیرهای دارای عوارضی ارائه شده است. اولین ویژگی اینکه نشان در صفحه‌ مسیریابی، مسیرهای دارای عوارضی را مشخص و مبلغ عوارض را نیز به کاربر اعلام می‌کند.

قابلیت‌های جدید مسیریاب نشان
در آپدیت جدید نشان یک قابلیت جدید به عنوان پرهیز از عوارضی ایجاد شده است.

قیمت‌های عوارضی در مسیریاب نشان به صورت داینامیک محاسبه می‌شود و در صورت هرگونه تغییر، قیمت جدید به کاربران اعلام می‌شود. به عنوان مثال عوارض آزادراهی تهران-شمال در روزهای عادی ۴۰ هزار تومان و در روزهای تعطیل ۶۰ هزار تومان محاسبه و نمایش داده می‌شود.

همچنین در بخش «تنظیمات طرح و مسیریابی» یک تنظیم جدید با عنوان «پرهیز از عوارضی» اضافه شده است. با روشن کردن این تنظیم، مسیریاب نشان مسیرهای بدون هزینه و عوارضی را به کاربر پیشنهاد می‌دهد.

رانندگی آزاد، آگاهی از رویدادهای پیش‌ رو بدون مسیریابی

ویژگی رانندگی آزاد نشان این امکان را به کاربر می‌دهد که صرفاً با باز کردن اپلیکیشن نشان و بدون درخواست مسیریابی، همچنان از وجود رویدادهای پیش‌ رو نظیر پلیس و دوربین و تصادف و ترافیک در مسیر آگاهی پیدا کند.

قابلیت‌های جدید مسیریاب نشان
حالت رانندگی آزاد

در نسخه‌ جدید نشان این ویژگی با بازبینی کامل رابط کاربری و تجربه‌ کاربری به نشان بازگشته است. در این نسخه در صورت باز بودن نشان و آغاز به حرکت، دکمه‌ ورود به حالت رانندگی آزاد روی نقشه به کاربر نمایش داده می‌شود و با کلیک روی آن، نشان وارد وضعیت رانندگی آزاد می‌شود.

در این حالت، نقشه به وضعیت مشابه مسیریابی تغییر می‌کند و کاربر در حین رانندگی و بدون تعیین مقصد خاصی می‌تواند از همه اتفاقاتی که در مسیرش هستند باخبر شود. در این حالت، ویژگی‌هایی نظیر نمایش سرعت، سرعت مجاز و همچنین امکان گزارش رویدادهای نظیر پلیس و تصادف و ترافیک نیز برای کاربر فراهم است.

https://pvst.ir/ch2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو